reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Jak często pasuje powtarzać badania, chodzi mi konkretnie o prolaktyne.
Robiłam na początku października, wyniki ok.
Jest sens powtarzać jutro?
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które poroniły - czy po tym wszystkim zauważyłyście że włosy zaczęły wam nadmiernie wypadać? Mi tak lecą włosy z głowy że zaczęło mnie to niepokoić.. 🫤

Robiłaś może sobie badanie ferrytyny? Przyczyn wypadania włosów może być sporo, ale mogłaś się też zanemizować przy poronieniu i to kwestia niedoboru żelaza
 
Jak często pasuje powtarzać badania, chodzi mi konkretnie o prolaktyne.
Robiłam na początku października, wyniki ok.
Jest sens powtarzać jutro?
a jaki wtedy wyszedł Ci wynik? Ja badałam ostatnio 15.11 tak kontrolnie i mi chyba wyszło 1120 przy normie jakoś 480. A wydawało mi się, że przygotowana do badania byłam całkiem rozsądnie. Dlatego powtórzyłam chyba z 12 dni później i już było 350 czy jakoś tak, w każdym razie w normie. Zatem - jeśli typowo profilaktycznie bo nie było żadnych dziwnych akcji to myślę, że nie ma co powtarzać. Jeśli wcześniej zbijałaś lekami albo jakoś dużo wyszło to dla spokoju ducha możesz😉
 
Cześć dziewczyny
Tak jak myślałam przeszłam drugie poronienie
Jak za pierwszym razem było totalnie namieszane i nie prostu przypadek bo skierowana do szpitala z ciążą hetero topowa później wykluczona lecz i tak doszło do spadku bety i krwawieniu po tyg po wszystko samo się oczyściło
Jestem po badaniach po poronieniu pakiet z alab oraz kariotypy z mężem na które nadal jeszcze czekamy
 
Do góry