reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Dziewczyny, śmiem twierdzić, że chyba nigdy nie miałyście zastrzyku domięśniowego z Neurovitu. Neoparin, to przy tym pikuś. 😆
Ja właściwie nie do końca rozumiem tą ekscytację zastrzykami z heparyn, mała igiełka jeb w fałdkę i już. Wiadomo nie jest to przyjemne, ale zdecydowanie są gorsze zastrzyki niż to.
 
ja organizuje swoje urodzinowe party w ten weekend 😁 mój szwagier, który obecnie grzeje dupsko na Malediwach, nie lubi przyjmować gości, dlatego ja, w ramach rekompensaty dla samej siebie, za to, ze mi zostawili 3 dzieci akurat w tygodniu, kiedy mam urodziny, zaprosiłam braci z dziećmi i przyjaciół na party trwające cały weekend👹 dzieciom będzie raźniej i może troszkę szybciej im zleci do powrotu starych jak się będzie dużo działo, ja spędzę weekend w wybornym towarzystwie🥰 a szwagra **** strzeli jak zobaczy na monitoringu (na bank przegląda zapis z kamer bo to świr) auta parkujące na podjeździe😜
No to owocnego organizowania, a później to udanej imprezki 🙂 dzieciaki na pewno będą zadowolone🤩 a kiedy konkretnie masz urodzinki? Nie wiadomo kiedy złożyć życzenia😃
 
Jezu ja nie wiem ludzie. Zjadłam całą torebkę kaszy, 2 małe kotlety, surówkę i jestem dalej głodna.
mamy dziś coś wspólnego..jem i jem.
teraz zrobiłam sobie tosty ala tarta z ciasta chlebowego z cebula, boczkiem i kwaśna śmietaną , wcześniej zjadłam pakę chipsów i żelków. No a miałam się odchudzać. ..dobrze mi idzie.

a i dzień dobry, idę nadrabiać :)
 
reklama
Do góry