reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Cześć dziewczyny 🙂 Wracam tu do staraczek po kilku miesiącach bez starań dla odpoczynku głowy i organizmu. Nie wiem czy któraś dziewczyna mnie jeszcze pamięta 😅 Ten cykl mam bezowulacyjny więc będę dopingować w kolejnym cyklu idziemy na IUI. Zaczynam nowy rozdział 👍
Ja pamiętam! I też w kolejnym cyklu będziemy mieć IUI :)
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 Wracam tu do staraczek po kilku miesiącach bez starań dla odpoczynku głowy i organizmu. Nie wiem czy któraś dziewczyna mnie jeszcze pamięta 😅 Ten cykl mam bezowulacyjny więc będę dopingować w kolejnym cyklu idziemy na IUI. Zaczynam nowy rozdział 👍
Hej! Wpisać Cię na ławeczkę?
 
Super 👍 Fajnie będziemy w tym razem 😁 Ja się napędzam myślą że jak pójdzie dobrze to około sylwestra się dowiem że jestem w ciąży 😄
U mnie w wigilię wypada testowanie prawdopodobnie.. jeśli owulka będzie zgodnie z kalendarzem. Ale ja się staram nie nakręcać i nie napędzać. Jakoś nie wierzę, że się uda...
 
Hej, hej. Ja jak zwykle "odklejona " z doskoku xd. Dzisiaj pogoda bardzo brzydka, tzn ładna ale jak siw siedzi na dupie w chałupie... wiem, że nie wyznacznik, ale mam już mega niska temp "taka codzienna" pod pachami co mierze. Wiec zawsze taki spadek mi pokazywał że już czai się @. Teraz jeszcze czekam. Ani orgazm nie pomógł jeszcze, ani trening, ani gorąca kąpiel. Ale chyba jakiś powalony ten cykl. Prawie cały w bólu hmmm. Na szczęście miesiączki mnie bola. No i chciałam się pochwalić, że waga pokazuje już od 2 tyg 1-2 kg mniej czyli to chyba tłuszcz mi zszedł, nie woda. Nie jem białego pieczywa. Z obiadami różnie. Wczoraj jadłam soso-potrawke pieczarkowa z surówka z buraków i ryżem z patelni z dymka i pieprzem. No i jakoś tak.. ten tydzień zapowiada mi się intensywny, na dodatek chlop ma urlop drugi tydzień.. Więc pewnie znów.pisac z doskoku. Miłego popołudnia;)
 
A i jeszcze zapytam, czy z jakieś firmy są badziewne owulaki? Polecacie jakieś konkretne? Na aptekach ceny chodzą podobnie, horiem ma chyba jakieś jumbo paki. A i widziałam że ktoś wrzucałam zdjeci3, że jakaś apka pik z testów owu liczyła. Co to za apka? :) z góry dziękuję. Na monitoring pewnie znowu mi się nie zechce wybrać, a i z mierzemmniem temp tak przyzwoicie rano też pewnie będzie średnio ehhh hahaha.
 
reklama
A i jeszcze zapytam, czy z jakieś firmy są badziewne owulaki? Polecacie jakieś konkretne? Na aptekach ceny chodzą podobnie, horiem ma chyba jakieś jumbo paki. A i widziałam że ktoś wrzucałam zdjeci3, że jakaś apka pik z testów owu liczyła. Co to za apka? :) z góry dziękuję. Na monitoring pewnie znowu mi się nie zechce wybrać, a i z mierzemmniem temp tak przyzwoicie rano też pewnie będzie średnio ehhh hahaha.
Testy easy@home

Te testy są super :) Aplikacja o której mówisz to Premom i te testy są właśnie do niej ;)
 
Do góry