reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
kurczę, ja to jakas dziwna jestem.. inni, jak są chorzy albo przeziebieni, to od razu jeść nie mogą, apetytu nie maja, od rau chudną.. a ja? Ja tam zawsze mam apetyt i zachcianki.. właśnie mi się zachciało na śniadanie „cos innego” zjeść..🫣

No i jak ja mam schudnąć? 🤔
Mam identycznie chyba, że mam jelitowkę i mnie mdli🤣
A dziś wymysliłam sobie na śniadanie 2 takie nalesniki 😋😋😋
 

Załączniki

  • received_6784370998278160.jpeg
    received_6784370998278160.jpeg
    323,8 KB · Wyświetleń: 69
u mnie jeszcze 8 dni, więc nie mam się czym tłumaczyć nawet :D po prostu żreć mi się chce. A w weekend to w ogóle już mi hamulce puściły 😂
Ja wczoraj zjadłam niewiele, a że jeszcze przed śniadaniem zrobiłam 16tys. kroków, to dzisiaj muszę nadrobić wczorajszy, ujemny bilans kaloryczny 😅
 
Ja wczoraj zjadłam niewiele, a że jeszcze przed śniadaniem zrobiłam 16tys. kroków, to dzisiaj muszę nadrobić wczorajszy, ujemny bilans kaloryczny 😅
ja wczoraj na obiad zjadłam pół paczki czipsów i paczkę talarków krakowskich...
A na kolację makaron z sosem z torebki. Dla niepoznaki zjadłam też miskę świeżych warzyw, to napewno się wszystko wyzerowało
 
reklama
Chyba by mi serce stanęło jakbym zobaczyła biały test 😒 Dobrze, że inne wyszły pozytywne. Kciuki mocne 🙏🏻
Dziekuje:* uznałam że to ch***wy test😂😂 jak mi first response pokazał „YES” to stwierdziłam, że już chyba kończę z tym sikaniem 🤣 może jeszcze zrobię jeden clearblue na pamiątkę, ale na razie poczekam czy mi sie okres na pewno spóźni, bo termin mam chyba na jutro lub pojutrze🫣
A czemu masz gina dopiero 20? Czy to położna? Jak to jest w NI?
 
Do góry