reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

reklama
Dodatkowo bolą mnie piersi od 2 dni, w nocy spać na brzuchu nie mogłam.. dzisiaj to tak "szczypią" i sutki są nad wyraz drażliwe.. No i apetyt na słodkie.. Idzie @
 
Wlasnie taki mam plan. Ze 2 dni dłużej pobrań. Mój kalezdarzyk ma opcje zaznaczenia pozytywnego testu owu. W tym cyklu miałam drożność i owulację potwierdzoną w 11dc
Też korzystam z tej aplikacji i jednocześnie jeszcze z flo i premom. W poprzednim cyklu owu przesunela się o 2 dni do przodu, zażnaczylam to w kalendarzyki ale moimi to data okresu się nie zmieniła. Pozostałe 2 aplikację zmieniły datę o te 2 dni do przodu. Więc moinzdaniem mój kalendarzyk jest to bani. Ale dalej to mam bo to moja pierwsza aplikacja i chyba mam do niej sentyment
 
Też korzystam z tej aplikacji i jednocześnie jeszcze z flo i premom. W poprzednim cyklu owu przesunela się o 2 dni do przodu, zażnaczylam to w kalendarzyki ale moimi to data okresu się nie zmieniła. Pozostałe 2 aplikację zmieniły datę o te 2 dni do przodu. Więc moinzdaniem mój kalendarzyk jest to bani. Ale dalej to mam bo to moja pierwsza aplikacja i chyba mam do niej sentyment

Tak jak ja ciagle mam WomanLog mimo, ze ona to z niczym się nie zgadza, nawet jak dodaje owu ręcznie [emoji23] po prostu z przyzwyczajenia wciąż wklepuje i tam informacje [emoji23]
 
Dodatkowo bolą mnie piersi od 2 dni, w nocy spać na brzuchu nie mogłam.. dzisiaj to tak "szczypią" i sutki są nad wyraz drażliwe.. No i apetyt na słodkie.. Idzie @
Mnie od 2dpo bolały same sutki przy dotyku, przez 3 dni 😂🙈 wcześniej mi się to nie zdarzyło, ale tłumaczę sobie, że może to efekt uboczny boboseksow 😂 ja dziś 21 dc, 6 dpo, jutro mam zamiar iść na proga i tsh, a na grudzień zapisać się do lokalnej ginki na przegląd, bo pracując zdalnie od marca nie będę jeździć do Wawy specjalnie na wizytę z medicover 🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dziewczyny dziś testowałam(powinnam dziś mieć @), niestety nic, brzuch trochę pobolewa, zaczekam do poniedziałku jak sytuacja się rozwinie... mam wrażenie że psychicznie się blokuję bo dużo moich znajomych w ostatnim czasie zaszło, chyba za bardzo się fiksuję na tym punkcie :/
 
Do góry