reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

reklama
ankusch to super, ze wszystko ok. Widzisz, dzieciaczki jedzą tyle ile im potrzeba. Po prostu czasem potrzebują wiecej czasem mniej:-) Moja też czasem ma takie delikatne sińce, ale nikt nam jeszcze nic nie powiedział, wiec chyba tylko my je widzimy;-) Mam nadzieje, ze badania wyjdą ok.


A ja zapomniałam napisać, ze tydzień temu bylismy na kontroli i wszystko ok. Natalka waży 9360g.:-)
 
Margana ja już mam ten drugi 13-18 kg bo mały nie cierpiał jeżdzić w tym do tyłu bo nic nie widział i od kiedy siedzi z podparciem (ok 5mieś) to juz przeszliśmy na drugi z córką miałam tak samo.
 
Dziewczyny - dajecie dodatkowo DHA dzieciom?
Co to jest DHA? - profesjonalna porada lekarska w 1 godzinę - dziecko24.pl

Ciekawa jestem jak to u Was wygląda. Ja daję Zośce odkąd skończyłam karmić piersią
omegamed-baby-d-dha-150mg-vitaminum-d-30-kapsulek-nlarge.jpg
Nie chcę "przedobrzyć" z tymi suplementami, dlatego pytam. 0001510_300.png
 

Załączniki

  • 22393.jpg
    22393.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 117
Anek ja nic Martynie nie daję..tylko wit d.
Ostatnio na wizycie u pediatry pytałam a te różne rzeczy powiedziała ze jak dziecko zdrowe nie ma sensu tego pchać to może i coś daje ale przede wszystkim chwyt marketingowy ..ewentualnie powiedziała że jak po wizycie u ortopedy okaże się że mam wit d odłożyć to mogę jakieś kwasy dawać ale przede wszystkim dbać o dietę zbilansowaną.
 
Nie daje Dha. Tylko wit D codziennie oraz sporadycznie Juvit multi jak jest chory.

samo Dha mozna wyrownac podajac ryby albo tran jak dobrze pamietam. Ryby wystarczy 1-2 razy w tyg :-)


Jak Maciek byl maly to te Dha nie byly jeszcze tak rozleklamowane jak teraz. Wtedy ani w ciazy nie bralam tego ani potem mu nie dawalam. A rozwijal sie z duzym wyprzedzeniem niz rowiesnicy. Dlatego tez mysle ze to taki chwyt marketingowy ze jak sie je daje to dziecko bedzie madrzejsze czy cos ;-)
 
reklama
Anek ja podaję małej D i C. Teraz mam zamiar dawać jej tran.

Dziewczyny karmiące ile razy na dobę karmicie dzieciaki?? Ja szczerze mówiąc chętnie bym już odstawiała ale jeszcze mi zależy na tej godzinie wyjścia z pracy na karmienie i mam nadzieję do wiosny pociągnąć choć znów mam brodawkę popękaną.. ale to nie to co było kiedyś..
Czy poza piersią podajecie dzieciom MM??
 
Do góry