reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

Onanana - ja karmię raz rano, potem na drugie śniadanie i potem jeszcze raz , dwa jak tam wypadnie, ale nie są to już takie karmienia jak kiedyś, bo wydaje mi się, ze niewiele tego mleka jest, nie daję dodatkowo jednak mm, Igor z to je 2 razy kaszkę na mm, rano i wieczorem, więc chyba wystarczy, ale specjalistą nie jestem.
 
reklama
onanana ja karmie w dzień raz na drzemkę a potem na noc i w nocy a to różnie..np.ostatnio przez 3 noce czesto chce dziś co 2h ale tylko ciumka chyba ja uspokaja bo 4-tki tuz tuz .Już też bym chciała z cyca rezygnować a myślałm po nowym roku tylko moja nie chce butli i mam zonk z nią ..dziś kupię z nuk butle i smok i zobacze moze zaczne dawac jej wodę na śpiocha w nocy aby podłapała bo z butli to ona nie umie:no: a ty ile karmisz?? najlepiej chciałabym aby sama się oduczyła jak u niektórych dziewczyn ale ciekawe czy tak pójdzie czy płacze-do wiosny chce odzwyczaić.
 
Dzięki kochane za odpowiedź. Ja karmię teraz przewaznie 2 razy na dobę. Na dobranoc ale to tylko na "dobicie" po kaszce i rano. Czasemw nocy jak się gwiazda obudzi ale i to nocne karmienie staram się zastępować wodą czy herbatą (niestety wody w nocy nie chce pić...). Także w sumie zostaje że rano i wieczorem. niedawno jeszcze ją po pracy karmiłam, ale teraz już chyba całkiem z tego zrezygnuję.
 
onanana ja karmię tylko 1 raz dziennie po przyjściu ze spaceru, krótko a karmię głównie w nocy ze 4-5 razy bo tak chce ssać, prócz tego 2x dziennie kaszka na bebilonie pepti 2 (skaza białkowa)
 
onanana - ja karmię w dzień z 4 razy, w nocy młoda je ostatnio 2 razy, Pola dopomina się o cycy. Nie daję jej MM z butelki, je kaszki z nestle zwykłe mleczno-ryżowe, zamierzam jeszcze przez zimę karmić
 
Anek - ja podaje Mii tran i tyle.

Onanana - tylko pamietaj, ze gdy zaczniesz podawac tran, to juz wit. D nie. Zbyt duza dawka wit. D moze byc szkodliwa, a w tranie jest jej dosc. ;-)
 
Dzięki kochane za odp odnośnie karmienia. Myślę że u nas nie am z tym źle w takim razie:tak:
Mary
tran dziś Maja dostała pierwszy raz. Tak wiem o wit D ale dziękuję kochana że pamiętałaś żeby mi o tym powiedzieć:-)
 
Ja tez podaje traz od dwóch chyba miesiecy..
Onanana ja karmie na wieczór i w nocy jak sie budzi a budzi sie dosc czesto:wściekła/y:Ja bardzo chce juz zakonczyc karmienie, dałam mu czas do lutego...ale mi przypomniałas Boze co ja uzyłam z tymi cyckami goraczki po 40 stopni..Ja tez nie daje mm tylko kaszki i mleko krowie.
 
My byliśmy wreszcie w czwartek na szczepianiu MMR Korni dzielny lekko piknął i po sprawie, ale była inna pielęgniarka chyba lepiej robiła zastrzyk.
Waga w tym dniu 12600 i 80 cm!!!
 
reklama
Juz chwalilam sie na glownym watku, ale napisze i tu: mamy trzeciego zabeczka, a jak Mia wstanie, to zobacze, czy juz wylazl czwarty! :-):-):-) Miesiac niespania i juz wiemy dlaczego! :tak:

Bilans na 13,5 miesiaca: 12 kg i 80 cm. :-):-):-)
 
Do góry