reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki już po drugiej stronie brzuszka!

reklama
cześc Beata 34 jak tam twoje maleństwo ma już jakieś ząbki ??? bo mój krzysiu jeszce nie, a w niedzielę 20 kwiet.będzie miał 5 miesięcy. ]
starsza córka ( ma teraz w maju 7 lat) pierwsze ząbki miała mając 4 m-ce.
 
cześc Beata 34 jak tam twoje maleństwo ma już jakieś ząbki ??? bo mój krzysiu jeszce nie, a w niedzielę 20 kwiet.będzie miał 5 miesięcy. ]
starsza córka ( ma teraz w maju 7 lat) pierwsze ząbki miała mając 4 m-ce.

U nas zębów jeszcze brak a syn też miał już w wieku 5 miesięcy Zapraszamy na wątek główny i wszystkiego naj dla synka z okazji miesięczanicy
 
Cześć Dziewczyny!
Jestem nowa na tym wątku i chciałabym nas przedstawić.
Na imię mi Aneta i podobnie jak Wy jestem listopadową mamą.
Mój kochany Kubuś pojawił się na świecie 27.11.2007r.o godz.12:45.Ważył wtedy 2900g,a mierzył całe 52cm.
Pozdrawiamy Wszystkie Mamusie i ich Pociechy.:-D:tak::tak::tak:.
 

Załączniki

  • SSA40638.JPG
    SSA40638.JPG
    281,6 KB · Wyświetleń: 131
Cześć Dziewczyny!
Jestem nowa na tym wątku i chciałabym nas przedstawić.
Na imię mi Aneta i podobnie jak Wy jestem listopadową mamą.
Mój kochany Kubuś pojawił się na świecie 27.11.2007r.o godz.12:45.Ważył wtedy 2900g,a mierzył całe 52cm.
Pozdrawiamy Wszystkie Mamusie i ich Pociechy.:-D:tak::tak::tak:.
Witaj netko.
Zapraszamy na glowny watek Listopad 2007.
Tam mozemy sobie pogadac do woli :tak:
Kubus sliczny i mama rowniez ;-)
 
reklama
Witaj eM!.
Wygląda na to że nasi chłopcy są w dokładnie "takim samym wieku".Świetnie.
Będziemy miały o czym "pogadać"na wątku głównym.Pozdrawiam i "do przeczytania":blink::-):-D.
 
Do góry