reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki już po drugiej stronie brzuszka!

misia_q

Turbomama
Dołączył(a)
30 Listopad 2004
Postów
7 387
Miasto
Wrocław
maluszkilistopad.jpg


image005.gif

ogromne gratulacje dla wszystkich mamuś!!!
image001.gif

 
reklama
Ja miałam termin na 28 listopada, ale Justynka wybrała się na świat 02.12.07r:-)
ur.o godz.6:50 waga 3540 , 54cm dł. punktów 9/10 poród siłami natury, i jestem bardzo szczęśliwa:-),
pozdrawiam.


obraz059fw9.jpg

 
Witajcie !
Ja miałam termin na 13 listopada ale córci się nie śpieszyło i mój lekarz zdecydował się na wywołanie. Poród był ciężki trwał 10 godzin, dzidzia też nie miała lekko ale już się z tego utrząsnęłam. Amanda przyszła na świat 21 listopada o godz.19.55 ważyła 3020 g i miała 55cm do tego ma długie czarne włoski i wygląda jak aniołek niedługo postaram się wkleić zdjęcie ;)

http:///www.maluchy.pl][/URL]
 
Witam wszystkich

Dolacze sie bo tez jestem listopadowa mamusia dokladnie Szymonek urodzil sie 22.11.2007 silami natury waga 4500kg i 60 cm wiec kawal malego czlowieczka.

POZDRAWIAM
KARINA
 
reklama
Witajcie,

Natalia urodzila sie 30 listopada o 14:45 dzieki CC :)

3395 i 54 cm :)

A po powrocie do domu wygladala tak... (moja ulubiona fotka jak do tej pory)

Pozdr.
 
Do góry