reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2006r.' rozpoczęty przez ibi, 15 Maj 2008.

1. ibi

ibi Listopad' 06 Wrzesień' 08

Hej Mamusie :))
    Nie wiem czy mnie pamiętacie bo sporo czasu mnie nie było na forum...za co z góry przepraszam :zawstydzona/y: ale czy moze któraś z Was spodziewa się nowego dzidziusia?
    Jeśli tak to odezwijcie się proszę:))
    Wielkie buziaki dla Was i Waszych pociech:)

2. Kasia1978

Kasia1978 Fan(ka)

Skoro powstał taki wątek, to i tu mogę pogadać :tak:. Widzę po suwaczku, że Tobie Ibi przyjdzie trochę prędzej cieszyć się podwójnym szczęściem. :laugh2:

3. reklama
  4. ibi

Ano 5 mc ciąży już mamy i znów bedzie córa:)))
    A ty Mamusiu też się spodziewasz maleństwa??

5. Kasia1978

Kasia1978 Fan(ka)

No, tak. Termin mam na 15.10, ale jeszcze nie wiem kogo :-D. Chociaż tak miałam z Martynką, to i teraz mam takie podejście, że jak się urodzi to uwierzę. Już kilku moim znajomym urodziły się Jasie zamiast Małgosi i odwrotnie. Ale chętnie się dowiem co lekarka wypatrzy :laugh2:

6. ibi

E no to gratulacje Mamusiu!!!!!
    A czy jest jeszcze któraś z Listopadówek 2006?

7. megusek

megusek Fanka BB :)

Gratulacje Ibi!
    W watkach przyklejonych jest "Starsze i młodsze rodzeństwo" i tam są wesołe nowiny :-)

8. ibi

Hej Megusek!!!! Ale ten Twój szkrab już jest duży!!!
    Dzięki za info:)

9. maja33

maja33 Gość

Gratulacje IBI ja mam nadzieje ze niedlugo dołacze do was:-)

10. reklama
  11. ibi

Hej Maja

Staracie się o maleństwo?

12. kerry1

kerry1 Gość

hej witajcie mam termin 29 maja!!!! No beęzie niezła przygoda z dwoma dzieciaczkami ale bardzo chcieliśmy z moiM P. mała różnicę wieku. Postaram się częściej bywać tutaj na forum ponieważ najczęściej jestem na mamusie majowe 2008 bo to teraz gorąca linia, codziennie rodzi sie jakiś majowy szkrab. pozdrawiam.

Poleć forum