reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

ibi

Listopad' 06 Wrzesień' 08
Dołączył(a)
24 Sierpień 2006
Postów
132
Miasto
Warszawa
Hej Mamusie :))
Nie wiem czy mnie pamiętacie bo sporo czasu mnie nie było na forum...za co z góry przepraszam :zawstydzona/y: ale czy moze któraś z Was spodziewa się nowego dzidziusia?
Jeśli tak to odezwijcie się proszę:))
Wielkie buziaki dla Was i Waszych pociech:)
 
reklama
Skoro powstał taki wątek, to i tu mogę pogadać :tak:. Widzę po suwaczku, że Tobie Ibi przyjdzie trochę prędzej cieszyć się podwójnym szczęściem. :laugh2:
 
Ano 5 mc ciąży już mamy i znów bedzie córa:)))
A ty Mamusiu też się spodziewasz maleństwa??
 
No, tak. Termin mam na 15.10, ale jeszcze nie wiem kogo :-D. Chociaż tak miałam z Martynką, to i teraz mam takie podejście, że jak się urodzi to uwierzę. Już kilku moim znajomym urodziły się Jasie zamiast Małgosi i odwrotnie. Ale chętnie się dowiem co lekarka wypatrzy :laugh2:
 
E no to gratulacje Mamusiu!!!!!
A czy jest jeszcze któraś z Listopadówek 2006?
 
Gratulacje Ibi!
W watkach przyklejonych jest "Starsze i młodsze rodzeństwo" i tam są wesołe nowiny :-)
 
reklama
hej witajcie mam termin 29 maja!!!! No beęzie niezła przygoda z dwoma dzieciaczkami ale bardzo chcieliśmy z moiM P. mała różnicę wieku. Postaram się częściej bywać tutaj na forum ponieważ najczęściej jestem na mamusie majowe 2008 bo to teraz gorąca linia, codziennie rodzi sie jakiś majowy szkrab. pozdrawiam.
 
Do góry