reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

Maja GRATULACJE!!!!!!!!
60482f1ded4e2387.jpg
 
reklama
Maja ogromne gratulasy!!!!!!!!
No to faktycznie ekspresowy poród:tak::tak::-)
Fotki super, mała świetna i Martusia widać będzie pomagać mamie w opiece, super:-)
 
Maja rzeczywiście poród ekspresowy. A myślałam, że mi szybko poszło, bo w godzinę po kroplówce (nastraszyłam pielęgniarkę ;-)). Mała śliczna, Ty zresztą też :happy2:. A Marta lekko zdziwiona, ale chyba zadowolona :-) Gratulacje!!!!
 
Gratulacje MAJU!!! Normalnie szok...taki ekspres, dobrze że wszystko dobrze!! zdrówka Wam życzę :-)
 
Ma ogmne gratulacje, zdjęcia urocze a Malutka....prześliczna....mi się wydaje że Martusia to dumna ze swojej siostrzyczki jest, ma taką radosną minkę...ale fajnie...masz dwa małe Szkraby w domu....uroczy widok.....:-)
 
Hej Maju!!

Przecudowna Malutka!!! Gartulacje!!! Poród ekspresowy!! Tak jak i u Kasi i u mnie szybko poszło!! Teraz dopiero zacznie się jazda bez trzymanki!!!
Ja trzymam kciuki za Ciebie!! Bo letko nie jest!!!
Buziaki i jeszcze raz gratulacje!!!
Sto lat Sto lat!!!
 
Dziekuje wam serdecznie za gratulacje i mile slowa:-)

U nas pomalutku wszystko jakos sie normuje maz jest z nami caly miesiac po porodzie wiec ja dochodze bardzo gladko do siebie, malutka ladnie rosnie w srode wazyla 4095gm jest to dla mnie szokiem bo Martusia zawsze byla malutka, ale przyzwyczaje sie caly dzien spedzamy na karmieniu naszych pociech:-D jak nie jedna to druga to my:-D, ale ogolnie ciesze sie bardzo i pozdrawiam was serdecznie:-)
 
Jej Maju co za poród :szok: i jaka Maya duża dziewczynka :tak: aż zastanawiam gdzie się ona zmieściła u Ciebie w tym malutkim brzuszku ;-)
Ogromne GRATULACJE!!!!
Moja siostra też dziś w nocy w Nottingham urodziła drugiego synia, jeszcze nie znam szczegółów, ale narodziny dziecka to przemiła wiadomość :))) :-D
 
reklama
Do góry