reklama

Listopadowe Mamusie'08

Grupa dla listopadowych Mamusiek :) zapraszam!

1. Reene

Reene Gość

Witam wszystkie listopadowe mamusie.Mama termin na 2 i prawdopodobnie będzie Majka

2. Martynaag

Martynaag Mama listopadowa 2008

Witaj Reene! Ja mam termin na 19listopada i podobno ma być dziewczynka - nasza kochana Julcia :)

3. reklama
  4. lunia83

lunia83 Mama Ninki

I ja się witam! Ja mam termin na 21 listopada i przyznam szczerze, że już nie mogę się doczekać mojego maleństwa. Prawdopodobnie ( według zapewnień lekarza, ale to różnie bywa i niespodzianki się zdarzają) będzie córeczka Ninka:-) Pozdrawiam

5. Martynaag

Jak się czujecie listopadóweczki ?

6. karolamarcin

karolamarcin Zaciekawiona BB

Witam serdecznie. Mam termin na 13 listopad i już się nie mogę doczekać na mojego Maksa:)

7. lunia83

lunia83 Mama Ninki

Martynko, u mnie średnio. Generalnie nie jest źle, ale jestem coraz większa i coraz bardziej zmęczona, szczególnie pracą:-)Mała szaleje i to mnie bardzo cieszy:tak:. Ale widzę, że tu raczej mały ruch...Ospałe te nasze listopadowe mamy;-)Pozdrawiam

8. Martynaag

No mały ten ruch tutaj, mały.
    Ja też robie się coraz większa i coraz bardziej męczą mnie podstawowe czynnosci :( koszmar.. ale juz niedlugo :)

9. asia.szczecin

asia.szczecin Początkująca w BB

witam listopadowe Mamusie. Ja mam termin na 2 listopada, będzie chłopiec

10. reklama
  11. Martynaag

Witaj Asiu w naszym gronie :-)
    A wybrałaś juz imie dla swojego Skarba ?

12. Baxik

Baxik Początkująca w BB

Blisko, coraz bliżej. Witam lisopadowe Mamusie? A może będę październikową? Termin mam na 1. W środku siedzi Filipek.

Poleć forum