reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

listopadowe mamy 2015

ona_13

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2015
Postów
699
Miasto
wielka brytania
Hmmm... Zacznę od tego że należałam do forum na tej stronie do listopadowych mam. Ale niestety wchodząc dziś na stronę okazało się że nie ma takiego forum na mojej liście. Moje konto zostało wyłączone przez administratora bądź nie mam uprawnień do strony :( :crazy: tylko dlaczego....
 
reklama
No to dziwne to jest. Już myślałam że ktoś mnie poprostu wyrzucił, bo próbuje od godziny się dostać na forum i niestety bez skutku.
 
No to u mnie to samo. Ani na stronie głównej forum go nie ma, ani w moim profilu. A jak znalazłam je przez google to mi pokazało że nie mam uprawnień albo wlasnie że moje konto zostało wylaczone przez administratora
 
No to u mnie to samo. Ani na stronie głównej forum go nie ma, ani w moim profilu. A jak znalazłam je przez google to mi pokazało że nie mam uprawnień albo wlasnie że moje konto zostało wylaczone przez administratora
To mi się właśnie wyświetlilo
 

Załączniki

  • 1431639444377.jpg
    1431639444377.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 198
reklama
Do góry