reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Aob, dobrze, że zrobiłaś, ciekawe jak wyjdą.
Z pierwszą córką też miałam jakiś odległy termin na NFZ, masakra... Teraz udało się tak, że idziemy w poniedziałek, ale też mąż od razu po porodzie poszedł po skierowanie, a wtedy dostaliśmy na pierwszej wizycie u pediatry, jak mała miała kilka tygodni.

Ja używam dadę, babydream i z auchan.

Skrzat, ale tragicznie chyba nie jest, skoro norma to 200g? Może dużo spala, a może nadrobi niebawem.
 
reklama
U nas bioderka niestety 10stycznia jak Mała bedzie miała 2 miesiące, to za późno chyba? Nie mam wyjścia bo tylko prywatnie sa ale wcale nie takie bliskie terminy bo po światach wiec nie wiem czy czekać i wybrać sie na NFZ czy zapłacić 160zl i byc pare dni wcześniej... czy to zrobi różnice.
Dziewczyny ile czasu jest na złożenie o becikowe?
 
Skrzat też myślę że nie najgorzej... różnie dzieci rosną..

Milia no nie pomyślałam żeby iść od razu i poszłam po 2tyg... z Niko udało mi się idealnie jak skończył 6tyg a teraz młoda będzie miała 3mies skonczone...

Milagros no ja na jednej wizycie miałam usg i konsultacje...

Koalka mi mówiono że bioderka robi się między 6 a 8 tz a teraz i położna i pediatra stwierdziła że małą dobrze układa nóżki w pozycji na brzuszku to mogę iść w tym terminie... tylko to jednak już 3mz więc chyba pójdę szybciej... ale w twoim przypadku poszłabym już na Nfz...

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
Skrzat looknij.
Dziewczyny czy wasze maluszki bawia sie juz ma macie edukacyjnej?
Koalka- moja koleżanka karmiła 19 mc synka- max sciagala 10 ml :-)
 

Załączniki

  • 15170821_1180902145290414_4337387210092645594_n.jpg
    15170821_1180902145290414_4337387210092645594_n.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 94
Basienka mój dziś mate dostał i troszkę sobie poogląda co tam ma , ale bez szału ;)

Co wy mówicie z tymi terminami na usg bioderek my juz po mieliśmy 6 a kolejne na 2 stycznia mamy ...

Szczepienie przeszedł super jak na razie , lekki odczyn smarujemy altacetem w żelu

Princeseczka ja tylko tych chusteczek clinika używam są super i w rossmanie można zakupić 5 op za 15 zł
 
Basieńka dzieki:) dziś w ogóle śpi prr ten katar i mało cyca:(

Joasia musze spróbować te babydream bo takie zwykle niebieskie dla mnie były za suche:/ a jakie pieluchy wam sie sprawdzają najlepiej? My będziemy zaczynać teraz 2 dopiero.

U bas bioderka w 4 tygodniu i po kolejnych 6 kontrola, zapisali mnie na 24.01... w ogóle szok ze takie szybkie terminy, generalnie to masówka jest...3 minuty w gabinecie[emoji50]

Jakie u was sa szczepienia na pneumokoki i za ile? U nas prevenar 13 - 250zl i synflorix -200zl.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas różowe kindi uczulilo już w szpitalu. Jedziemy na zapasie pampers sensitive te są dla nas ok. Musze zakupić te rossmanowe. A jak nie to zostaje mi pilnować promocji na pampers [emoji52] ps. Zapas pieluch zrobiony w Tesco.

Ewa szybko udało się zrobić paszport dla małej. W biedronce kupicie nan Ale tylko zwykły te inne ha ar itp to tylko duże sklepy lub Internet.

My na bioderka idziemy też prywatnie bo skierowanie mamy na konsultacje do chirurga on dopiero da na usg to wyjdzie gdzieś kolo kwietnia pewnie. A tak w przyszły poniedziałek mamy pod domem profesorka ze szpitala dziecięcego za 110zł a my przez położenie miednicowe mamy zrobić po 4tz.

Mała jest bardzo niespokojna to chyba jednak kolki [emoji53] marudzi przez sen, macha rączkami. Masujemy brzuszek, ogrzewamy termoforkiem, tata wytrzasa baki,mamy rurki Ale i tak trwa to ze 3-4h [emoji22]

Mój jutro wyjeżdża na 3 dni i aż się boję jak to będzie [emoji22]


Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Do góry