reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Ja mam jeszcze paczkę zielonych pampersów 2 i dady premium, na razie więcej 2 nie kupuję, bo nie wiem, czy jak się te skończą, nie przejdziemy już na 3.
Ze starszą w ogóle smoczka nie używałam i miała etap ssania kciuka aż skórka jej schodziła, na szczęście szybko dość przestała. Ale ona na początku w ogóle nie miała odruchu ssania.
A młodsza od początku bardzo silny i w domu dałam jej smoczek to był szał. Teraz już słabiej, też wypluwa, choć czasem złapie na dłuższą chwilę i wtedy jest trochę spokoju...

Koalka, myślę, że nie ma tragedii z tym styczniowym terminem. U nas pediatra jeszcze ręcznie sprawdzał na wizycie patronażowej i stwierdził, że jest ok. Mam nadzieję, że usg to potwierdzi.
 
A reszta dziewczyn, co tam u Was zwłaszcza u tych co sie wcale nie odzywają.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czytam Was regularnie, ale zostalo mi jeszcze 50 stron, dlatego nic nie pisze!

17 listopada urodzil sie moj syn i dopiero niedawno poczulam, ze doszlam do siebie. Zastanawiam sie jak po takim przezyciu zdecydowalyscie sie na kolejne dzieci :p Chyba musi minac troche czasu, zeby zapomniec.

Gaga strasznie Ci wspolczuje i mam nadzieje, ze z synkiem juz lepiej.

Wracam do lektury, moze dzisiaj uda mi sie ogarnac calosc.
 
Joasia uśmiałam się z Twojej zmiany pieluvh z cycem w akcji :) u nas często jest wielki raban przy zmianie bo z reguły dzirje się to przed jedzeniem i po spaniu.
A Gaga się odbywała ostatnio czy przegapilam?

13.10.2016 córcia
 
U nas Pola też będzie jedynaczka. [emoji42] nie dam drugi raz wpakować się w te kolki. Tata wyjechał o 13 a od 16 krzyk. Co ja nakarmić ululam to Max pół godziny spokoju i od Nowa cyrk. Pielucha masaż termofor krople jedzenie noszenie próba usypiania. Teraz ja odłożyłam do łóżeczka poszłam do kuchni wracam i oczy jak 5zł. [emoji46] włączyłam suszarkę normalną ( działa lepiej niż yt) i jeszcze jest spokojna. Ale boję się wyłączyć.
Kręgosłup mi pęknie do piątku zanim tata wróci. Wyląduje w psychiatryku albo sąsiedzi zadzwonia do opieki społecznej że się znecam bo tak płacze.

Dziś od rana byliśmy w poradni chirurgicznej na kontroli. Cyrk na kółkach ze 30takich maluchów. Zapisy na 9 lekarz od 10 ostatecznie pojawiła się o 10.45. Zamiast zacząć od najmłodszych to takich 10latkow jako pierwszych. Ludzie się tam gotowali. Mój jeszcze jakoś się powstrzymywal bo Pola spala zjadła i spala dalej.
A teraz najlepsze wizyta trwała 2minuty. Dłużej ja rozbieralam i ubieralam niż to wartę. A na koniec na parkingu tak nas zastawili że nie mogliśmy wyjechać że 25minut i tu już mąż pękł [emoji6]

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Bedemama ja pamiętam jak podczas porodu Zu mówiłam, że nigdy więcej i dopiero po 7cm przy porodzie G przypomniałam sobie jaki to ból.
No, ale teraz serio mówię: nigdy więcej [emoji4]

Emalkadream a może zamiast YouTube spróbuj aplikacje Baby Sleep Instant. Ja używałam przy Zu czeeeeęsto. Przy G ze 3 razy.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Dziczyzny ja jak urodziłam pierworodnego położnym powiedziałam ze niedługo wracam hahaha ale powiedziałam to w szoku tak naprawdę nie chciałam więcej dzieci ;) aż dziecko mi wyrosło poszło do przedszkola a mi zaczęło się tęsknić za malutkimi stopkami i ich zapachem hahaha wacham stopy maluszków nałogowo ;) i oto mam 5 synów.....
My powoli szykujemy się do neurologa a musimy kawałek dojechać
 
Do góry