reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Princeseczka nooo, jak mój się spóźnia albo nie odbiera to juz widzę, że w rowie leży albo zadzgany czy wypadek. Ciąża takie stany z reguły wycisza ale po.. Trzeba bardzo uważać bo lubi wrócić z większą siłą.
Nawet nie sądziłam, że tak dużo osób się z tym meczy. Ale pociesze was, że to nic strasznego nie jest.
Keejti, fobia np. Społeczna miewam. Czy kiedyś agore. Nie wychodziłam z domu miesiącami a to powodowało domowe paranoję itp. Społeczna, to nie moglam być wśród ludzi, nie tylko przebywać ale iść do sklepu bo się gapili, myslalam ze mnie zabija i takie srobki.

Milagros będzie dobrze, staraj się choć to nie łatwe myśleć optymistyczniej, że już niedługo. Choć musi to być przykre, juz prawie być ale jeszcze nie.


Z glukoza to ach i och. Ja wizyte przelozylam..
 
reklama
Jak mąż jest poza domem i wiem że powinien już być i jeszcze nie odbiera tel to też panikuje i mi się wyć chcę bo myślę że coś się stalo. Jak wraca to zawsze zjeba że nie odbiera a ja się martwię. Co do sprzętów to najgorzej jak jade do pl to wtedy mam czarne myśli że coś zapomnialam wyłączyć
 
canona 6d :)

tak, dziś przezierność itd o ile dzidziol będzie już na tyle duży. Moja gin "lubi" widzieć maluszki w 11 tyg. , wtedy ma też zapas na natępną wizytę jesli dziś nie uda się czegoś zmierzyć.
 
Ivi a w ten sposób. No bo widzę, że wcześnie jeszcze. Koalka ostatnio była w późniejszym terminie i powiedzieli, że za wcześnie. Do 14 juz niedługo! A osyatnio pamiętam się cieszylas, że jyz 8tc zaczelas hihi.
 
Kurcze dziewczyny tak sie zastanawiam bo widzę że wszystkie bez wyjątku macie badania prenatalne - mój gin czegoś takiego nie praktykuje, jak go zapytałam na ostatniej wizycie to powiedział że jeżeli chcę wydać troche pieniędzy to on nie widzi przeszkód ale że on sobie wszystko dokładnie sprawdzi na własnym sprzęcie i tylko gdy coś go zaniepokoi to wysyła swoje pacjentki do kliniki na prenatalne, a tak to wg niego wystarczające są badania na zwykłym usg, a poza tym mówi że jestem jeszcze młoda (w sierpniu stuknie mi 30) i mam dwójkę zdrowych dzieci wiec nie ma do tego wskazań....
co Wy o tym sądzicie, bo pytałam wśród znajomych i rzeczywiście tylko nieliczne z nich robiły prenatalne w klinice w katowicach - bo u nas nie robią i w zasadzie tylko te w wieku 35+...
sama nie wiem co o tym myśleć; chociaż w piątek kończę 13 tc to chyba już i tak troche późno żeby gdzieś sie umówić...
 
inka - ja prenatalnych w postaci pappa itd też nie zamierzam robić. Tylko typowe prenatalne z usg - czyli przezierność i NT.
Ale wiem od mojej gin że teraz jest wielkie ciśnienie by każda robiła pappa (lobby firm?? tak sądzę!) i calą resztę.. Nabijanie kasy firmom i tyle..
 
reklama
A no tak też robiłam w pierwszej ciąży lekarz od 15 a ja już od 14 byłam bo zawsze wcześniej przyjmował i byłam druga czasami 3.

Kurczę ale wam zazdroszczę mi się ciągnie ten tydzień a do poniedziałku jeszcze tyle czasssu nie wiem jak to przeżyje.

Dziewczyny mam czarne myśli związane z malenstwem staram się myśleć pozytywnie ale jakąś cześć mnie boi się ze nie bedzie serduszka albo coś :( normalne to czy tylko ja tak mam
 
Do góry