reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam sie i ja :) Ciacho drozdzowe z truskawkami i kruszonka w piekarniku, gulasz sie dusi, cale mieszkanie ogarniete a ja dalej mam mnostwo energii :)

Ja bralam mnostwo roznych witamin przed ciaza, bo strasznie wypadaly mi wlosy, od cyklu w ktorym planowalismy ciaze biore tylko kwas foliowy i czasem magnez.
 
reklama
Hej.
Aob kupiłaś coś ciekawego? Opłaca się jeszcze kupować w Czechach?
Wiem że tam alkohol był znacznie tańszy ale po tej aferze z podróbkami i zatruciami chyba Polacy przystopowali z kupowaniem tam napojów wyskokowych.

Iza ja też na razie tylko kwas foliowy. Mój gin jest zwolennikiem witaminek więc pewnie coś mi zaleci przy następnej wizycie

Linka zazdroszczę obecności takiego maluszka. Ale bym poprzytulała takiego szkraba.

Dominika trzymam kciuki.

Jestem po wizycie u lekarza chorób zakaźnych i sytuacja wygląda tak,że tak naprawdę nie wiadomo kiedy doszło do zakażenia i pewnie już się tego nie dowiemy ale jest też dobra wiadomość bo lekarka twierdzi że tak naprawdę jest bardzo bardzo małe prawdopodobieństwo zarażenia dziecka bo do infekcji doszło albo przed albo na bardzo wczesnym etapie ciąży.
Z amniopunkcji najprawdopodobniej w ogóle zrezygnuję bo nie ma żadnych badań które potwierdzałyby skuteczność wprowadzenia antybiotekoterapii nakierowanej na dziecko.
Lekarka powiedziała że oczywiście ona za mnie nie podejmie decyzji ale żeby się dobrze zastanowić czy warto ryzykować amniopunkcją.Jak mam tylko po to ją robić żeby się uspokoić to wg mnie nie warto. A i tak wszelkie większe zmiany widać w obrazie Usg. Generalnie trafiła mi się bardzo fajna pani doktor która mocno podniosła mnie na duchu i wszystko dokładnie wyjaśniła.
 
Mama czwórki bardzo się cieszę, że trafiłaś na panią doktor z której jesteś zadowolona a z maluszkiem na pewno będzie wszystko dobrze
 
Witam wszystkie :)

U nas gorąco. Okna pootwierane.
Wczoraj goście, dziś goście, jestem wykończona. Leżę bo mnie boli brzuch.

Mama czwórki super że lekarka Cię podniosła na duchu :)
Dominika trzymam kciuki. :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros nie szalej tak..

Mama czwórki, dobrze że taka ogarnieta lekarka i z tą amnio, że tak wyszło. Jesteś ogólnie juz troszkę uspokojona?

Byliśmy na spacerze, przy okazji po prezent dla przyjaciółki Judi, bo jutro ma 10 urodziny i zapadła decyzja, że Dex dostanie na urodziny scooter. Ale był szal..jeździł i jeździł, nie chciał z niego zejść i od razu zakumal o co chodzi hihi. Mamy dwa do wybory wiec tylko się zdecydować i gotowe.

Zaraz obiad i znowu wychodzimy, nagle się rozpogodzilo wiec trzeba to wykorzystać.

Aob, tez kiedyś jeździłam na zakupy tam. Daaawne czasy.


A dzis w sklepie pl widzialam gumy, uwaga. Turbo. Ktoras pamięta?
 
ciekawe, że jeszcze styczniówki nie ruszyły a ciągle patrze czy już są ;)

mój i reszta już prawie dwie godz na tym paintbollu, mam tylko nadzieję, że wszyscy się tu później na tego grilla nie zwalą bo podobno ich tam 20 jest :D a to same chłopy co najlepsze
 
Hej, chwilkę mnie nie było i ponad 1000 postów. Nie do nadrobienia. A teraz niestety zdaje się, że rzadziej będę wpadać, bo jakoś czasu na wszystko mi brak.
Miłego popołudnia!
 
Lilith - ja pamiętam gumy Turbo, to był hicior mojego dzieciństwa. Gumy z obrazkami różnych fajnych sportowych samochodów i jeszcze pamiętam drugi hit wafelek Kuku- Ruku. Wszystkie drobne na to przepuszczałam;-) ;) Gumy Turbo są dostępne w PL w Biedronkach i Żabkach.

Maleeducada- zaglądaj czasem. Co u Ciebie dobrego?

Milagros- odpocznij sobie trochę, bo organizm pewnie w ten sposób daje znaki, że to dla niego za dużo.

Dzisiaj dzień dobrej wiadomości- przynajmniej dla mnie. Właśnie odebrałam wyniki Igg i jest tendencja spadkowa. JUUUUPPPIIII:happy::happy::happy: Igg zaczyna spadać dopiero 2-3 miesiące po zakażeniu, czyli zaraziłam się minimum 2 miesiące temu.
 
reklama
Mama czwórki jak tu dziś pozytywnie dzięki Toboe bardzo się ciesze ze wszystko tak dobrze się układa ☺ jak widać dobry kompetentny lekarz i jak dużo daje... będzie dobrze
A w Czechach to tylko małe spożywcze zakupy i to szybko bo Niko był marudny.. ale teraz tam jest nawet drożej niektóre rzeczy niż u nas albo w podobnych cenach.. zależy jeszcze jak kurs stoi ale i tak się nie opłaca. .. jedynie są takie produkty których u nas nie ma to jak ktoś ma tak blisko jak ja to można wpaść.. tez kiedyś z rodzicami jeździliśmy bardzo często a ubrać sie jak tanio można było..

Lilith ja też pamiętam gumy turbo i tak jak mama czwórki pisze u nas od jakiegoś czasu znów są ☺ i gwiazdeczki czekoladowe z milky way

Gaga tez patrzyłam na styczniowe czy są juz miłego grillowania ☺

Mulagros poodpoczywaj trochę jak tylko goście pójdą.. uroki ciąży

Linka niedługo i my będziemy miały znów takie maleństwa

Maleducada wpadaj kiedy będziesz mogła ☺
 
Do góry