reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

objadlam sie polskim jedzeniem odrazu mi lepiej :p katerineczka my teraz czekamy na odnowienie wizy meza i wracamy jak tylko wbija w paszport.
 
reklama
Hej kobiety. Jutro mam wizytę i nie wiem czemu cholernie się jej boję. Czuje się dobrze, czasem tylko boli mnie glowa. Ale wokół nasluchalam się tylu smutnych historii że psychika mi nie wytrzymuje:-(

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka ja wzięłam magnez i nospe i leżę odpoczywam , nie pamiętam żeby mi się tak robiło we wcześniejszych ciąża , miałam tak jak macica się stawiała i wszystko powoli się szykowało ale to od 7 miesiąca ... teraz chyba za dużo na głowie mam a to małego podnieść , codziennie pranie rozwieść non stop coś podniesc a to wytrzeć bo maly rozleje.. magnez powinien rozluźnić trochę
 
ja dostałam jakiejś dziwnej wysypki przy zgieciu nóg i na górze brzucha :( Nie wiem czy to od kremu na rozstępy jakieś uczulenie czy co... Do tego od dzisiaj zmniejszam dawkę luteiny o połowę bo został mi tylko jeden listek i jakoś tak mnie ciągnie w brzuchu :(
 
O rany ale bym zjadla te solero:)

Tak taki letni krótki rękaw ale długie spodnie, prawie 100 % bawełna. Trochę taki marynarski Look bo góra w biało granatowe paski a dół granat. Tez wam zrobię fotkę to zobaczycie.
 
Co to solero ?bo coś mi się kojarzy [emoji5] lody?[emoji509][emoji509][emoji509]

A ja mam dziewczyny ostatnio tak ze wieczorami strasznie mnie swedza przedramiona od nadgarstkow po łokcie i wewnętrzna strona ud [emoji52] myślałam że to może wątroba mi szwankuje od przyjmowanych leków bo już kiedyś miałam taki epizod ze miałam podwyższone próby watrobowe i mnie właśnie tak swedzialo plus brzuch. Ale robiłam ostatnio alt aspat i kreatynine i wszystko w normie. U lekarza o tym zapomniałam i nie zapytalam. [emoji35] sierota.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja ciągle zapominam o duphastonie teraz jak nie rano to wieczorem :/ szlag mnie trafia...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry