reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny mega ważna rzecz

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Właśnie tworzy się nasze forum zamknięte. W wiadomościach prywatnych do mnie proszę aby napisały te dziewczyny, które chcą mieć do niego dostęp. Oczywiście ja sama też robię taką roboczą listę, ale jest nas dużo i boję się, że mogłabym kogoś przeoczyć przez przypadek.
Sprawa jest pilna. :)

Jeśli do forum zamkniętego będą chciały dołączyć osoby, które praktycznie wcale lub wcale się nie udzielają to będę Was prosiła o zaakceptowanie takiej kandydatury.

Forum zamknięte ma być miejscem, gdzie czujemy sie komfortowo i bezpiecznie.
Dobrze juz pisze do ciebie;)
Uwazam ze powinien tez byc regulamin wewnatrz forumowy np.ze 3mies nie odzywania sie wykresla cie z klubu trzeba sie pokazac z twarzy albo usg;)itp.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U tego co zawsze.. Ja chodzę prywatnie ciągle

Nie szkoda mi pieniędzy.. Więc udało mi się dostać dziś do mojego, mówił że siedzi po,, turecku,, i na 90% dziewczynka ale potwierdzenie będzie po wynikach, w każdym razie ciut mi lepiej

3jgx3e3kabw7uupr.png
Gratuluje córy:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze juz pisze do ciebie;)
Uwazam ze powinien tez byc regulamin wewnatrz forumowy np.ze 3mies nie odzywania sie wykresla cie z klubu trzeba sie pokazac z twarzy albo usg;)itp.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

sorry ale ja cenie sobie prywatność wiec twarzy nie będę pokazywać, a co do usg nie każda dziewczyna korzysta tutaj z kompa inne tylko z komórki, a wiadomo na zdjęciu USG tez sa dane osobowe, ktoś jak ma ochotę to wstawi zdjęcie jak nie ma trzeba to uszanować.
 
Dziewczyny z dużymi piersiami, które mają już dzieciaki? Jak to wygląda po porodzie? Piersi później powiększają sie jeszcze bardziej, bo karmią? a potem zostają "flaczki"? czy udaje się zachować im w miarę normalny wygląd. Trochę się obawiam. Moja ciotka miała też dość duże piersi. Po porodzie nie mogła karmić dziecka, było w inkubatorze. Minęło juz 15 lat od tego czas, wtedy laktatory chyba nie były jeszcze tak powszechne. Z resztą nie wiem czemu nie walczyła o pokarm. W kazdym razie mleko się zasuszyło, a piersi wyglądają teraz kiepsko.
 
A ja mam B tak jak miałam tylko troszeczkę pełniejsze -.- myślałam, ze chociaż w ciąży mi urosną... także zazdroszczę .
 
Dziewczyny z dużymi piersiami, które mają już dzieciaki? Jak to wygląda po porodzie? Piersi później powiększają sie jeszcze bardziej, bo karmią? a potem zostają "flaczki"? czy udaje się zachować im w miarę normalny wygląd. Trochę się obawiam. Moja ciotka miała też dość duże piersi. Po porodzie nie mogła karmić dziecka, było w inkubatorze. Minęło juz 15 lat od tego czas, wtedy laktatory chyba nie były jeszcze tak powszechne. Z resztą nie wiem czemu nie walczyła o pokarm. W kazdym razie mleko się zasuszyło, a piersi wyglądają teraz kiepsko.
Czy ktoś zdecyduje się karmić krótko długo czy wogóle czy nie to piersi będą wyglądać tak samo po zakończeniu laktacji.. w czasie karmienia wiadomo że piersi zawsze są duże bo jest w nich mleko natomiast po całkowitym zakończeniu karmienia piersi mogą być mniejsze aniżeli przed ciążą

oar89n7312bz9t17.png
 
Kręcona mi sie wydaje ze to zależy od genów tak jak z rozstępami. I tyle. Ja miałam mały biust po ciazy jest większy śnie taki jak u dziewczyn :) a i tak mam wrażenie ze mam zwisy i tez znaczne myślec o zabiegu chociaż moj tego nie widzi ;)
A tak wogole używacie jakies kremy na ujędrnianie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry