reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja wlasnie no sory skoro to tajne forum to dlaczego nie pokazac sie z kim piszemy?duzo oszustow kreci sie na forum niestety.a pozniej tylko sa problemy z tego powodu a usg co za problem pokazac bez nazwiska z data porodu wiekszosc pokazuje na otwartym forum

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
a jaka ja mam gwarancje że nawet jak to będzie forum zamknięte ktoś nie skopiuje moich zdjęć i nie użyje danych osobowych, przez to mogę mieć nie przyjemności, powiem tak jak raz coś trafia do internetu to zostaje na zawsze. Tutaj się porusza różne wątki, ale jak pisałam wcześniej ja szanuje swoja prywatność i inni też powinni to uszanować.
 
reklama
Witam się i ja ;)
Nadal nie bardzo jestem w temacie, bo ciągle próbuje nadrobić zaległości, jednak tyle piszecie że co zaglądam to stron coraz więcej a u mnie czasu coraz mniej, bo mam mega pracowity tydzień.
Chciałam tylko wam przekazać abyście trzymały kciuki bo dziś na 20 mam wizytę u endokrynologa, a że pani doktor jest też ginekologiem i na USG w gabinecie, liczę po cichu na to że podejrzymy maluszka i może poznam płeć :biggrin2:
 
@Marika92 dobrze, że serduszko bije. Silna dziewczyna :)

A najlepsze to pojecie facetow ze im większe piersi tym wiecej mleka..
Nie potrafia tego zrozumieć ze to nie ma znaczenia.
O! Mój tak samo ostatnio powiedział, że mam duże to będzie dużo mleka. Oczywiście wyprowadziła go z błędu :)
Ja nie zazdroszczę dużych piersi, wiem że to problem. Moja mama i siostra maja duże i wiecznie narzekają.
Ja uważam, że mam w sam raz, oczywiście jak dla mnie i dla mojego partnera :)

Ja wlasnie no sory skoro to tajne forum to dlaczego nie pokazac sie z kim piszemy?duzo oszustow kreci sie na forum niestety.a pozniej tylko sa problemy z tego powodu a usg co za problem pokazac bez nazwiska z data porodu wiekszosc pokazuje na otwartym forum

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że trochę przesadzacie. W internecie nigdy nie można czuć się pewnym i opowiadać o wszystkim. Pokazanie zdjęcia czy twarzy czy usg wcale nie będzie świadczyć o tym, że dana osoba to ta za którą się podaję. Teraz nie ma problemu z fikcyjnych profilami. Chyba będziemy musiały po prostu sobie zaufać. Nawet na fb możesz być kimś innym.

PS. Z tym zusem itd. To trochę się zagapilam, bo mi wynagrodzenie wypłaca pracodawca nie ZUS. Więc już w ogóle nie wiem jak to jest :)
 
@Marika92 gratulacje córeczki, silna i piekna po mamie będzie, zobaczysz!

Przespalam teraz pol dnia, bylam w pracy wczorajszy dzien i noc. Teraz sie czuje taka rozbita. Chciałabym z jednej strony juz isc na l4 a z drugiej czuje, ze zwariuje w domu do porodu. Bede sobie codziennie wkrecac głupoty przecież!
No ale mam nadzieje, ze moj mniejszy brzuch jest spowodowany przesuwaniem sie w gore macicy... Cycki nie bola, nie rosna, nic nie wypływa. Ehh.. Jak tylko wplace pieniądze na konto, kupuje detektor :D


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie wydaje ze nie ma co popadać w paranoje. Tez bym nie chciała zeby moje zdjecie trafiło do sieci ale na bb w zamkniętym zdjęcia to porządek dzienny. Kazdy pozniej porównuje dzieciaczki pokazuje jak sie rozwijają co kupują itp. A jeżeli sie boicie to nie ma na to dobrego rozwiązania zawsze można miesiac odczekać ze zdjęciami po zamknięciu grupy może wtedy bedzie większa pewność.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a jaka ja mam gwarancje że nawet jak to będzie forum zamknięte ktoś nie skopiuje moich zdjęć i nie użyje danych osobowych, przez to mogę mieć nie przyjemności, powiem tak jak raz coś trafia do internetu to zostaje na zawsze. Tutaj się porusza różne wątki, ale jak pisałam wcześniej ja szanuje swoja prywatność i inni też powinni to uszanować.
Jesteś z nami od początku kwietnia i jesteś aktywnym uczestnikiem forum, więc tutaj raczej nie ma obaw o trolling czy coś takiego.
Myślę, że pudrowej chodziło o osoby, które napisały 1-5 postów i mogą na początku nie wzbudzać zaufania.
 
Dziewczyny wracając do poprzednich tematów... ja też ostatnio odczuwam delikatne twardnienie brzucha, jednak nie wiem czy to powód do niepokoju czy to po prostu dzidzius sie przemieszcza bo raz mam bardziej wypukłe z prawej strony, pozniej z lewej itp. Czasami czuje też delikatny nacisk na pęcherz.
Wielkość brzucha tez mi się zmienia, więc to wszystko to chyba normalne objawy na tym etapie ciąży i nie ma się co martwic :)
 
Ja byłam średnio aktywna, ale dla mnie to nie problem- na zamkniętym forum mogę pokazać i swoją twarz i USG :)
 
Witam, otoz mam problem i nie wiem kogo zapytac, mam nadzieje ze mi pomozecie. Kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia dwa dni przed miesiaczka, miesiaczke dostalam jednak nie trwala 5 dni tylko 3, bylo go duzo. Dlatwgo musze zapytac, czy pomimo tego ze dostalam okres moge byc w ciazy? Dodam ze od kilku dni czesto oddaje mocz, czy to mozliwe objawy ciazy czy jakas infekcja?
 
reklama
Cos mi sie dzieje z aplikacja, bo dopiero jak swojego posta napisalam i wyslalam to wyswietlily mi sie te Wasze sprzed godziny np.

Ja sie zgadzam z pudrowana, bo teraz jak zamykamy forum to nagle wysyp z krzaków będzie. Ja sie ciesze dziewczyny, ze dołączacie ale jak chcecie byc na zamknietym to tez sie trzeba udzielac a nie tylko lubić nas czytac. Ktos mysli ze napisze dwa posty i bedzie mial potem dostęp do naszych w wiekszosci prywatnych informacji. No bez jaj. Nie ma tak.

@Danielkowa, to jak cycki po ciąży mogą maleć to z moich może nic nie zostac :D mam nadzieje, ze u mnie bedzie jak u inki, bo tez stoją niewzruszone, moze troszeczkę pełniejsze.. :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry