reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja tez jak do 25 tygodnia tryskalam energia i robilam wszystko normalnie tak ostatnio musze sie dobrze wysypiac... min 8 godz snu a i tak w nocy sie przebudzam albo do wc albo z innych powodow. Przez dzien jak usiade na chwile nad ksiazka to po kilku stronach(chocby nie wiadomo jak byla ciekawa) odplywam...
Tez z utesknieniem czekam na urlop pana meza gdyz ostatnio jest tak zapracowany ze,mimo iz jestem w domu, widujemy sie tylko na chwile. Marzy mi sie kilka dni wspolnego luzu dla nas na spacery i wycieczki...
 
reklama
Ja już po wizycie. Mimo sporej anemii i braku mojego tycia mała wazy 1243g, wiec całkiem niezle, uspokoiłam się :) szyjka zamknięta. Następna wizyta za 2 tygodnie. :) ja po wczorajszej imprezie trochę padam, ale nie jest zle. Oszczędza mnie ta ciaza samopoczuciowo, bo nic mi nie dolega a jestem do rana do wieczora w biegu. Moje chłopaki sa już duze i samoobsługowe, wiec tez mi latwiej niż mamom które maja maluszki w domu. Jeszcze 12 tygodni :) miłego dnia wszystkim
 
Moja córka jest samoobsługowa teoretycznie, bo rozpuszczona przez babcię ale i tak łatwiej niż z maluchem w domu. Sama skorzysta z toalety (choć i tak woła żeby zdjąć podkładkę bo nie lubi brudzić rąk [emoji19]), zje sama, tylko trzeba jej pilnować bo zapomina podnosić sztućce do buzi, sama też potrafi się ubrać ale zwykle nie chce bo nie. Także niby mam duże dziecko a ciągle ją trochę niańczę, chociaż teraz już coraz mniej żeby się przyzwyczajała.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od początku 5 kg. Moi ostatnio zaczęli odkurzać w domu-Maż ich zagonił i wychodzi im niezle, biorą rowery i idą na podwórko, albo bawią się ze sobą, wiec u mnie teraz to poza lekcjami i pianinem Błażeja będzie ok :)
 
Ja mam około 7kg na plusie, a czuję się jakby to było 17 :O Zaokrągliły mi się ramiona, twarz, no i brzuch wiadomo :) Mam nadzieję, że przy końcówce waga jakoś znacznie nie skoczy. Z pierwszym synkiem przytyłam łącznie ok8,5. Teraz myślę, że spokojnie dyszka wpadnie
 
Ja już po wizycie. Mimo sporej anemii i braku mojego tycia mała wazy 1243g, wiec całkiem niezle, uspokoiłam się :) szyjka zamknięta. Następna wizyta za 2 tygodnie. :) ja po wczorajszej imprezie trochę padam, ale nie jest zle. Oszczędza mnie ta ciaza samopoczuciowo, bo nic mi nie dolega a jestem do rana do wieczora w biegu. Moje chłopaki sa już duze i samoobsługowe, wiec tez mi latwiej niż mamom które maja maluszki w domu. Jeszcze 12 tygodni :) miłego dnia wszystkim
A mogę wiedzieć jakie masz wyniki krwi? Tzn chodzi mi przede wszystkim o hemoglobine. Bierzesz coś? Czy tylko dietą nadrabiasz? Ja też mam anemie, ale dopiero na początku tygodnia mam wizytę i zrobię wtedy badania to zobaczę, czy coś się poprawiło.
 
WBC 3, RBC 2,81, HGB 10,2. Od 2 tygodni zażywam żelazo 2 razy dziennie, niestety anemia mi się utrzymuje, ale czuje się o wiele lepiej. Ustabilizował mi się za to cukier. Bo już jest na czczo w normie.
 
reklama
WBC 3, RBC 2,81, HGB 10,2. Od 2 tygodni zażywam żelazo 2 razy dziennie, niestety anemia mi się utrzymuje, ale czuje się o wiele lepiej. Ustabilizował mi się za to cukier. Bo już jest na czczo w normie.
To dobrze z tym cukrem, bo to też jest ważne :) Ja mam bardzo podobne wyniki, ale lekarz kazal mi brać żelazo w tabletkach raz dziennie. Poza tym staram się w diecie uzupełniać, wyciskam sok z buraka i piję. Oby pomogło, bo kiepsko się czułam, ale widzę małą poprawę więc powinno być lepiej.
 
Do góry