reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Paulina ja mam wizyte dziś wieczorem, zobaczymy co i jak ale ja mam jednak nadzieje ze urodze wczesniej niz planowany 3.11 :)

dziewczyny jaką antykoncepcje planujecie po porodzie?
 
reklama
Paulina ja mam wizyte dziś wieczorem, zobaczymy co i jak ale ja mam jednak nadzieje ze urodze wczesniej niz planowany 3.11 :)

dziewczyny jaką antykoncepcje planujecie po porodzie?

też wolałabym wcześniej urodzić - najchętniej jeszcze w październiku, ale nie zapowiada się. Pewnie pobujam się jeszcze miesiąc jak nic z brzuszkiem :)

zero seksu! :D nic innego nie da nam takiej gwarancji! haha (żarcik :p)
 
No wlasnie tez juz mi temat antykoncepcji przechodzilprzez mysl... musze ze swoja gin ppgadac jak to widzi i kiedy wdrozyc zeby organizm sie jakos unormowal... kiedys bralam tabletki i obylo sie bez zadnych efektow ubocznych
 
ja po wizycie. Szyjka 30 mm, zamknięta ale miekka. Dzieco waży już 3170g:szok:. po skończeniu 35 tyg mam odstawić stopniowo magnez i luteine aby w 37 tyg już nic poza witaminami nie brać i czekać na poród :):D
 
Super wieści dziewczyny :)
A ja nareszcie mam podłogę! Panowie skończyli ledwo godzinę temu ale wyszło pięknie. Już niby tak niewiele zostało do zrobienia a końca remontu nie widać. No ale podłogi są więc jutro zamawiam łóżeczko a w sobotę jadę do kuzynki po wózek i resztę wyprawki czyli rożki, śpiworki i jeszcze ubranka. Bardzo się z tego cieszę [emoji5]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super wieści dziewczyny :)
A ja nareszcie mam podłogę! Panowie skończyli ledwo godzinę temu ale wyszło pięknie. Już niby tak niewiele zostało do zrobienia a końca remontu nie widać. No ale podłogi są więc jutro zamawiam łóżeczko a w sobotę jadę do kuzynki po wózek i resztę wyprawki czyli rożki, śpiworki i jeszcze ubranka. Bardzo się z tego cieszę [emoji5]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom

super!ważne, że wszystko idzie do przodu. Sama mam wielką ochotę na remont :p chyba już hormony mi buzują, bo wiem ile to nerwów i brudu, ale jednak mam ochotę na zmiany. Tyle tylko, że my dopiero dwa lata temu robiliśmy całe mieszkanie bo się wprowadzaliśmy, także nie bardzo jest co zmieniać.
 
super!ważne, że wszystko idzie do przodu. Sama mam wielką ochotę na remont [emoji14] chyba już hormony mi buzują, bo wiem ile to nerwów i brudu, ale jednak mam ochotę na zmiany. Tyle tylko, że my dopiero dwa lata temu robiliśmy całe mieszkanie bo się wprowadzaliśmy, także nie bardzo jest co zmieniać.
My właśnie kupiliśmy to mieszkanie na początku sierpnia i remont się ciągnie i ciągnie. Na szczęście ściany, okna i podłogi już za nami [emoji4]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
SophieAnne25- remonty są straszne, trzeba wytrzymać kilogramy pyłu i uzbroić się w tony cierpliwości. Tylko jak to zrobić, jak człowiek chciałby "na już!" :) ale super! robicie wszystko dla siebie i pod siebie. Takie zmiany są najfajniejsze :)
We mnie chyba powoli też odzywa się syndrom wicia gniazda :) chce mi się zmian... chodzę po pokojach i szukam, rozglądam się co można by było lekko zmodyfikować i pod tuningować:D ostatnio poszłam do Rossmanna po jedną tylko rzecz, która mi była potrzebna... weszłam nie biorąc koszyka, bo po co?? dla jednej rzeczy?? zanim doszłam do kasy to z rąk wypadały mi rękawiczki gumowe i mase środków czystości :)
a Wy dziewczyny co z ciuszków bierzecie do szpitala na te kilka dni? no i jaki kombinezon na wyjście? jeszcze taki polarowy czy już zimowy? i jaki rozmiar najlepiej?
 
Do góry