reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

a ja dziś załapałam lekkiego doła :( poprosiłam położną, by przyjechała z wagą, bo chociaż malutki cały czas wisi na cycu, to ostatnio je krótko - pocycka parę minut i koniec. Okazało się, że w tydzień przybrał bardzo niewiele - zaledwie 11g na dobę, gdzie powinien ok30. W zeszłym tygodniu przybierał 50g na dobę, a teraz tak mało :( Położna mówiła, żebym się nie martwiłą, bo widać, ze nie jest apatyczny, wygląda zdrowo itp, ale wcale mnie to nie pociesza. W nocy karmiłam go dziś o północy, potem o 2,3,5 i o 7:30...także przerwy mamy bardzo niewielkie. W ciągu dnia też nigdy nie ma dłuższej przerwy niż 3 godziny; ja mleko w piersiach mam - może bez szału, ale jest. Po prostu mój synuś kochany już nie chce jeśc i koniec. Odwraca główkę i zasypia :( Bardzo mnie to zmartwiło

Na domiar wszystkiego mój dwulatek od kilku dni jest nie do okiełznania. Wszystko na "nie", ciągłe marudzenie....eh.

Wczoraj i dziś pół dnia wisiałam na telefonie, żeby zarejestrować kruszynę na USG bioderek i nerek. Autentycznie wykonałam ze 100 telefonów :O myślałam, że mnie pokręci

No to sobie pomarudziłam. Dziękuję :)

nie zrażaj się, czasami nasze dzieci zachowują się trochę inaczej niż byśmy tego chciały. Daj mu czas i przystawiaj cały czas - zacznie znowu ładnie przybierać. Jaka położna do was chodzi?
 
reklama
Karolyn to zazdroszczę kondycji, ja dzisiaj nie śpię od 2, i czuje się jakby mnie ktoś wyżuł i wypluł, nawet obiadu nie zrobiłam. Mała zaczyna się robić sprytna i zorientowała się, że po płaczu są przytulasy z mamą heh i jak jej nie karmię to na mnie leży, co jest bardzo urocze, ale na dłuższa metę może być problematyczne.

Chwale się 2 dni temu mieliśmy pierwsze "agu". Dalej mało na nas patrzy, raczej biega wzrokiem wszędzie dookoła, ale czasem zawiesi wzrok i to jest rozkoszne.

ja dziś spałam 3 h ale nie jestem ani śpiąca, ani zmęczona. Teraz nas czeka wiszenie na cycku gdzieś do 23. "Agu" to już faktycznie wyczyn :) mój na razie się uśmiecha ale mowie o prawdziwym usmiechu :)
 
mój agu cedzi przez dziąsła, jak jest wnerwiony
a Agatka się cieszy, bo myśli, że mówi o niej :)

Zosia zaczęła zezować, i podejrzewam na tle nerwowym, bo odkąd przyszłam ze szpitala z Wiciem
na kasę chorych już nie ma terminów, po nowym roku kazali dzwonić do okulisty:(

jak koleżance się żalę, Co mam zrobić kiedy Agatka płacze, bo na jej łóżku nie położyłam braciszka, a jak zrobię na odwrót to płacze ta druga?
ona mówi, że choćbyśmy oddały całe serce, a oddajemy to i tak będzie zazdrość, należy mówić dzieciom, że są wyjątkowe i tak jak kocham najmłodsze tak każde tak samo, bo Zosia to Zosia, a Agatka to Agatka, a Wiciu to Wiciu
należy kierować również ku miłości doskonałej, czyli Boskiej, ale nie wiem jak to zrobić

jakoś dziś jestem rozbita, pada od rana śnieg z deszczem, u Was też?

no to u nas już chyba wszystkie rozpakowane, jesteśmy mega:):):):)
 
u nas wali snieg, ja byłam z małym u pediatry bo mi się pępek nie podobał (mamy przepukline). Starszemu się zrobiły jakieś liszajki na nogach. Przyjdzie dziś bephanten sensiderm to zobaczymy. Jak nie pomoże to do dermatologa.
 
Ja dzisiaj miałam chwile to wyprasowałam firanki u Tymka, jeszcze 2 pokoje i będzie koniec :). U nas od rana wali śniegiem, tak świątecznie się robi. Dzisiaj robię z chłopakami pierniki, będzie sprzątanie ;)

No to się napisałam Anastazja płacze, ze głodna.

Paulina jak humor? Karolyn a u Ciebie jak minęła noc? A pozostałe listopadowki co u Was :)?
 
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam bo mieliśmy gości a poza tym młoda tylko chce być noszona na rękach albo wisi na cycu i nawet nie mam jak i kiedy codziennych obowiązków ogarnąć.

Karolyn u nas też wyszła przepuklina pępkowa. Jakie macie zalecenia. Tu mi kazali tylko więcej kłaść na brzuszku i ze do roku czasu się wchłonie...

Nina pewnie waży już 4 kg, dokładnie będę wiedzieć we wtorek, pięknie śpi w dzień za to w nocy często się budzi i ma okres aktywności
 
reklama
Do góry