reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja nauczyłam się nie patrzeć na inne dzieci każde ma swoje tempo. Pamietam jak się zdolowalam jak mój Błażej w wieku 2,5 roku mówił na jedzenie am a syn mojej koleżanki z tego samego miesiąca śpiewał piosenki po angielsku. Teraz Błażej chodzi do 1 klasy jest świetnym matematykiem, chodzi do szkoły muzycznej i od 2 lat jeździ na snowboardzie. Najgorsze co można zrobić swojej psychice to porównywać dzieci. To na co trzeba patrzeć to na kontakt społeczny, czy dziecko patrzy na nas czy się uśmiecha, reszta przyjdzie wcześniej czy później. Anastasia rozwija się średnio widziałam lepiej rozwinięte dzieci, ale wspaniale patrzy, śmieje się, zaczepia głosem i mi to wystarczy. Pozdrawiam mamuśki dzisiaj pierwszy dzień diety :)
 
reklama
U nas to samo. Synek pięknie patrzy, uśmiecha się szeroko, jest pogodny, jak się do niego mówi to cały tańczy jakby miał pofrunąć. Zaczyna sobie tak gaworzyć, czekamy cierpliwie. Nie znosi leżenia na brzuchu, ale jak go trzymam pionowo to pięknie sztywno się trzyma. I jest wielki. Wczoraj było ważenie. 13 lutego skończy 3 miesiące a wazy 7150. Nie daje rade z nim długo na rękach, muszę odkładać do powozu
 
U nas ciężkie noce. Mały spi jak zajac. Nie może w ogóle zasnąć. Płacze przy jedzeniu a zawsze jadł pięknie. Budzi się częściej wiec many jedno dodatkowe karmienie. Nawet po jedzeniu pcha piąstki do buzi. Czy to możliwe ze to pierwsze objawy ząbkowania?? No i bardzo ulewa. Ledwo odłożę go do wozka i już się leje
 
U nas już po akcji. Nigdy więcej bactrimu. Jutro badania moczu i ewentualnie inny antybiotyk. Za to Anastasia pierwszy raz spróbowała kleiku ryżowego, bo musiałam zatrzymać biegunkę, minę miała bezcenną :)
 
Raczej skok rozwojowy :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Coś w tym jest bo u mnie to samo. Ostatecznie spał dzisiaj z nami. Głowa mi pękała i nie miałam siły wstawać. W dzień mój kręgosłup ratuje chusta kółkowa.
Pamiętam jak przy córce pediatra tłumaczyła te objawy jak na zęby w trzecim/czwartym miesiącu życia. Wtedy zaczynają pracować ślinianki i zwykle na początku mają nadprodukcję i stąd ślinienie. Pech chce że w tym samym czasie większość dzieci odkrywa że ma ręce i że najlepszą zabawą jest pakowanie ich do buzi. A ja dałam się nabrać i szukałam zębów [emoji3]

U nas teraz -13 stopni. Mam nadzieję że po południu temperatura będzie powyżej zera.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój wczoraj też mial problem z zaśnięciem. W końcu musiałam go do piersi przystawić.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja dziś przeżyłam swoje. Dostałam tak potwornego bólu głowy że nie mogłam wytrzymać. Dobrze że mój tata jeszcze był w domu. Okazało się że to zatoki i musiałam przyjąć pseudoefedrynę. Lekarz zabronił mi karmić aż do wieczora więc młody ma dzisiaj pierwszą przygodę z mm. Szczerze mówiąc dla mnie to było też nieco straszne bo starsza nigdy nie chciała takiego mleka ale okazało się że nie taki diabeł straszny. Mały zjadł co prawda tylko 90 ml (więcej nie chciał) ale to chyba dobrze? Dzięki Bogu że to tylko dzisiaj.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry