reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Trzeba jakąś aplikację zainstalować? Ja to ciemna w tych sprawach [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ooo widze ze sie forum zwija a ja dopiero sie rozkrecalam Dziewczyny czy Wasze dzieci w dzien spia same? Moja tylko w wozku albo przy piersi...W sumie tak mi wygodnie poki co ale juz sie zastanawiam czy/ kiedy zmienic rytual;)
 
Rudiert ale śpi czy zasypia? Mój zasypia różnie, czasem przy cycka, czasem w 2ozku A czasem jak go ponosze. Śpi sam. Nie nauczyłam to zasypiają samemu, jakoś nie mogę się do tego przekonać, choć na pewno jest łatwiej.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
SylVWia znam to od straszaka, mial kolki przez dlugi czas. bywaly dni gdzie ryczal od 13 do 23 i nic nie pomagalo. a lekarze rece rozkladaja i nie potrafia pomoc.
Teraz dzieki Bogu Klarcia nie ma kolek, czasami marudzi troche jak jakies pierdki jej sie w brzuszku zawierusza
Magda a mąż Gdzie? Na wygnaniu na kanapie? Mój sam się na kanapę sygnał bo stwierdził że się nie wysypia.
moj tez na wygnaniu ale sam sie wygnal. Pracuje i chce sie wysypiac a ja z tym zmienianiem cyckow bym mu przeszkadzala, poza tym mam swiatelko nocne a on lubi spac w ciemnosciach

Dziewczyny A jak u was z ćwiczeniami? Robicie coś? Zamierzacie? Czy na razie nie myślicie o tym? Ja chce coś zacząć ale na jakieś wyjścia na ćwiczenia nie ma szans bo mój mąż wychodzi o i i wraca o 20. Po nocach mi się chodzić nie chce. Zainstalowałem dziś aplikację i chce robić dzień nie 10.000 kroków z wózkiem ale oczywiście przy odpowiedniej pogodzie. Poza tym myślałam o rowerku stacjonarnym. Do zrzucenia mam jeszcze 4 kg. Samo zejść nie chce więc trzeba jakoś sobie pomóc...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

ja zaczelam pol godz na steperku, na razie efektow nie ma ale lepiej sie czuje. pod koniec miesiaca zaczynam tez gimnastyke miesni dna miednicy, tu w DE sa takie kursy po porodach a ze ja juz 3 przeszlam to musze podreperowac swoje miesnie

Kasia ja mam do zzucenia 5kg ale samo spada. Muszę mieć dietę na wątrobę i samo idzie w dol

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
co to za dieta? czego musisz sie wystrzegac?

Przykre jak nie można pomoc. Ja to wtedy trochę jestem przerażona. Boje się ze cis się złego dzieje albo żeby się nie zanosił.

Klarcia sie jeszcze cale szczescie nie zaniosla ale jak chlopaki mi sie zanosili to lekko dmuchalam w twarz, pomaga.

co do kapieli to my kapiemy nawet co 3 dni. Klara ma strasznie sucha skore i lekarka tak poradzila, a do wody i tak lejemy oliwki zeby natluszczaly. wszystkie moje dzieci maja atopowe zapalenie skory, klarcia jeszcze nie ma wykwitow ale juz musimy uwazac i nawilzac. jak nie kapiemy to przemywamy woda z mydlem.
 
Wiesz co ja jem zdrowo plus unikam smazonego i słodyczy. Lekkostrawnie ale bez przesady. Tak mi ta nowa gastro kazała

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry