reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dawajcie dziewczyny na discorda, tam dajemy fotki bez obaw.
Z tym siedzeniem to u nas też mały się garnie ale nie pomagamy. Na pewno nie wolno ciągnąć za ręce
 
PannaMigotka92 ja nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w 6 miesiącu.

SylVWia a Twój maluch ile ma tygodni?
 
Panna Migotka ja podam dopiero po 6 miesiącu, Holle są chyba najzdrowsze.

Sopek jak wchodzę w link to mi się wyświetla błąd
 
Rudiert ale śpi czy zasypia? Mój zasypia różnie, czasem przy cycka, czasem w 2ozku A czasem jak go ponosze. Śpi sam. Nie nauczyłam to zasypiają samemu, jakoś nie mogę się do tego przekonać, choć na pewno jest łatwiej
Spi :( wieczorem zasypia na piersi i da sie odlozyc ale w dzien tylka na mnie albo w wozku:/
I w sumie przestalam z tym walczyc ale w nocy.... czsami budzi sie co 2h! Chwilami nam dosc choc wiem ze czasem sie budzi na jedzenie a czasem na przytulasy:)
A jak spia Wasze dzieci(kp)? Slysze ciagle ze spia 20- 6 i normalnie zalamac sie mozna;) Jest ktos komu pobudki jak u nas czesto sie zdarzaja?
 
reklama
Do góry