reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Przy KP dziecko może nawet nie robić 10 dni... ale wszystko zależy od tego jak wcześniej dziecko robiło kupy czy były co dzień czy co 4-5 dni, stały rytm jest jak najbardziej naturalny, a może martwić jak kupa była co dzień i jest kilku dniowa przerwa i sytuacja się powtarza wtedy warto skonsultować to z lekarzem.. Obserwuj swoją małą, zawsze jak coś możesz dać czopka:)

No właśnie robiła co dzień, potem zrobiła przerwę 3 dni i teraz znowu. Dobry pomysł z tym czopkiem :D Dziękuję ;)
 
reklama
Dziewczyny czy waszym maluchom wychodzą już ząbki? Wiem że to jeszcze wczesnie ale moja córka jest bardzo marudna, byłam u pediatry i mówiła że ma już dziąsła zgrubione jak na zęby :/ maluch bardzo się slini i wszystko wkłada do buźki. moja mała ma 3,5 m-ca
 
Natalia mój starszy syn jak miał 4 miesiące to już miał 2 żeby, także nie.ma reguły. Jeśli lekarz mówi że dziąsła opuchnięte to bardzo możliwe że żeby idą.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natalia mój starszy syn jak miał 4 miesiące to już miał 2 żeby, także nie.ma reguły. Jeśli lekarz mówi że dziąsła opuchnięte to bardzo możliwe że żeby idą.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Też był bardzo marudny? Jak sobie radziłas w tym ciężkim czasie dla malucha?
 
Był marudny, nie chciał jeść, nie chciał spać. Wstawaj codziennie o 4 rano. Wszyscy mi mówili że to nie mogą być zęby bo za wcześnie. Martwiła się czy w takim razie nie dzieje się z nim coś złego. Przez to że nie wiedziałam co mu jest w żaden sposób nie próbowałam mu ulżyć. Tylko nosiłam go dużo. Ten trudny czas w końcu minie. Jeśli podejrzewasz zęby to kup żal na dziąsła. Są takie od 3 miesiąca. Na pewno trochę pomoże.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Był marudny, nie chciał jeść, nie chciał spać. Wstawaj codziennie o 4 rano. Wszyscy mi mówili że to nie mogą być zęby bo za wcześnie. Martwiła się czy w takim razie nie dzieje się z nim coś złego. Przez to że nie wiedziałam co mu jest w żaden sposób nie próbowałam mu ulżyć. Tylko nosiłam go dużo. Ten trudny czas w końcu minie. Jeśli podejrzewasz zęby to kup żal na dziąsła. Są takie od 3 miesiąca. Na pewno trochę pomoże.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Mamy CALGEL i Dentinox N, trochę może pomaga . Jutro mamy szczepienie to może pediatra coś tam zobaczy, wydaje mi sie że coś tam widać ale nie jestem pewna :)
 
reklama
Do góry