reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hehe no przynajmniej wątek listopadowek już się pojawił. :D:D:D po cichu liczę że tu może trafię ale zobaczymy. :)
Mam nadzieję że przyszłe Listopadowe Mamy mi to wybaczą hehe [emoji23] Ach te hormony i ta ogromna radość - spłatały mi figla [emoji12] A za Ciebie trzymam kciuki abyś dołączyła do tego narazie pustego wątku [emoji110][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Gratulacje, Kasiu! U mnie jest baaaaardzo wcześnie (7 albo 8 dpo), ale dziś piersi pokryły się niebieską siateczką i jestem dobrej myśli. U mnie to pierwszy sygnał zawsze. Mam nadzieję, że wkrótce tu dołączę pełnoprawnie.
 
Gratulacje, Kasiu! U mnie jest baaaaardzo wcześnie (7 albo 8 dpo), ale dziś piersi pokryły się niebieską siateczką i jestem dobrej myśli. U mnie to pierwszy sygnał zawsze. Mam nadzieję, że wkrótce tu dołączę pełnoprawnie.
W takim razie trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] Ja w tych emocjach źle wszystko przeliczyłam i okazało się że termin mam na październik a nie listopad, Ale post listopadowy został i czeka na listopadowe mamusie [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Cześć. Ja tu tak nieśmiało piszę, chociaż wolałabym, żeby nie pojawiły się 2 kreski ;)
 
reklama
Pamiętam jak na Czerwcówkach pisałaś, że obawiasz się że możesz być w ciąży... Może zamiast się zamartwiać co jakiś czas, pójdź do lekarza po hormony? Będzie bezpieczniej... [emoji6]
Ja przynajmniej raz na pół roku mam schizę ;) Jestem stara i głupia ;) Hormonów nie mogę :( Ale mam w planie kupić test afrodyta i może wreszcie się ogarnę w tym temacie.
 
Do góry