reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

1488196687-aaaaaa.jpeg


Mój cud. Prawdopodobnie początek listopada :)
 
reklama
Dziękuje! Tyle strań, a kiedy odpuściłam całkiem przypadkiem dwie kreski :) niestety na usg za wcześnie. Tak mówi moja gin. A Ty już byłaś? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Bo to zazwyczaj tak jest że w głowie jest blokada, A jak się odpuści to moment zaskoczy [emoji6] Fajnie że się udało [emoji122] Ja mam termin na koniec października, Ale z tej radości po 2 kreseczkach źle obliczyłam i założyłam wątek Listopadowy [emoji23] Jestem już tydzień po pierwszym usg, był pęcherzyk 5mm. Jutro idę na kolejne i liczę że już zobaczę dzidziolka z pikającym serduszkiem [emoji173] Skończyłam właśnie 6 tygodni, zaczynam 7 więc jest szansa że będzie coś widać [emoji16] Beta w zeszłą środę 1927 [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
2 dni przed @ miałam 200. Jutro mijają 4 dni i będę powtarzać. Jestem już po jednej nieudanej więc troche panikuje :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem o czym mówisz... Ja 10 listopada też straciłam ciążę w 11tc... Miałam pusty pęcherzyk. Teraz będę spokojna dopiero jak zobaczę serduszko :-) A beta bardzo ładna Po 4 dniach zwiększy się pewnie 4-krotnie [emoji122]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Tak, ja też czekam aż dostanę skierowanie na usg i zobaczę serducho. Póki co, nie chwaliłam się jeszcze nikomu. Tym razem nam się uda :>

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Musi się udać [emoji16] Ja na usg chodzę prywatnie więc w każdej chwili mogę iść, nawet dzisiaj miałam chęć Ale mój lekarz nie przyjmuje w poniedziałki [emoji5] To który Ci teraz tydzień wychodzi wg @?

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Do góry