reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Musi się udać [emoji16] Ja na usg chodzę prywatnie więc w każdej chwili mogę iść, nawet dzisiaj miałam chęć Ale mój lekarz nie przyjmuje w poniedziałki [emoji5] To który Ci teraz tydzień wychodzi wg @?

w57v3e3kfucyl84a.png
Teraz 5tc powinien wskoczyć. Ja też prywatnie, dziś endokrynolog bo mam niedoczynność a w czwartek ginekolog i chyba poproszę już o skierowanie na usg bo nie wytrzymam długo ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz 5tc powinien wskoczyć. Ja też prywatnie, dziś endokrynolog bo mam niedoczynność a w czwartek ginekolog i chyba poproszę już o skierowanie na usg bo nie wytrzymam długo ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja miałam usg w 5t1d i był już pęcherzyk 5mm... Więc myślę że spokojnie możesz się umawiać [emoji16] To Twoje pierwsze dziecko?

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Tak, dlatego lekko panikuje bo bardzo chcę żeby się udało. Pewnie wybiorę się tak żeby było już serducho widać :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli masz w sobie tyle cierpliwości To poczekaj ze dwa tygodnie, wtedy serduszko będzie już napewno [emoji16] Ja do cierpliwych nie należę, w tym cyklu miałam czekać z testem do terminu @ a zrobiłam 5 dni przed [emoji23] Z usg też mówiłam że poczekam do przyszłego tygodnia Ale nie dam rady czekać, najwyżej jak jutro nie będzie [emoji173] to pójdę znów za tydzień [emoji12]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Jeśli masz w sobie tyle cierpliwości To poczekaj ze dwa tygodnie, wtedy serduszko będzie już napewno [emoji16] Ja do cierpliwych nie należę, w tym cyklu miałam czekać z testem do terminu @ a zrobiłam 5 dni przed [emoji23] Z usg też mówiłam że poczekam do przyszłego tygodnia Ale nie dam rady czekać, najwyżej jak jutro nie będzie [emoji173] to pójdę znów za tydzień [emoji12]

w57v3e3kfucyl84a.png
Haha, ja też tak pewnie skończe ;) a może już w przyszłym tygodniu polece w podskokach.. ah ta babska ciekawość :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe no właśnie [emoji23] Najważniejsze to teraz się oszczędzać [emoji5] A dostałaś jakieś leki? Ja codziennie garść łykam jak jakaś emerytka [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v3e3kfucyl84a.png
Kochana.. ja przy niedoczynności łykam pewnie więcej niż moja babcia xd a od gin dostałam Duphaston na podtrzymanie i Prenatal Uno a Ty?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana.. ja przy niedoczynności łykam pewnie więcej niż moja babcia xd a od gin dostałam Duphaston na podtrzymanie i Prenatal Uno a Ty?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Duphaston, ZAAX, kwas foliowy, Pregna Plus i Urosept, Bo przypałętała mi się infekcja pęcherza... Bez antybiotyku pewnie się nie obejdzie bo mam bakterię w moczu [emoji53]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Duphaston, ZAAX, kwas foliowy, Pregna Plus i Urosept, Bo przypałętała mi się infekcja pęcherza... Bez antybiotyku pewnie się nie obejdzie bo mam bakterię w moczu [emoji53]

w57v3e3kfucyl84a.png
Ważne żeby się wyleczyć i żeby dzidzia była zdrowa :) Jutro endokrynolog, zobacze co od niej dostanę ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry