reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Kurde a ja ciągle w stresie i nie mogę się doczekać tego usg genetycznego...

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
5rano a ja wyspana jak diabli... Musze dzisiaj mojemu doktorkowi sie troche ponarzucac bo milo bylo by isc do domu najpozniej jutro... No i zeby mi usg zrobil albo tetno sprawdzil chociaz bo wczoraj jedna babka (ta co poronila) nie wiedxiala ktory to jest tydzien bylo kolo 10/12 tc a dziecko obumarlo 12dni wczessniej... A tez dostawala jakies leki i antybiotyk i ogolnie... Oczywiscie zestresowana jestem.
 
@Anusiak1507 to jest straszne ze musisz byc na sali z tymi dziewczynami.. I dla Ciebie i dla nich.. Ale trzymaj sie mocno pozytywnego myslenia bo bedzie albo dobrze albo dobrze... Inaczej nie bedzie:)
Pozdrawiam Cie serdecznie!!
:)
 
Hejka dziewczyny. Nie było mnie kilka dni bo byłam u rodziców tam miałam wizytę u endokrynologa. Tsh mam oki, tabletki zwiększona dawka. Tylko ciśnienie miałam wysokie tylko zawwsze jak widzę biały fartuch tak mam. Muszę mierzyć i zobaczymy. Wczoraj wieczorem miałam wizytę u mojej lekarki i było super widać maleństwo;mam takie zdjęcia, że szok. Najlepsze jest to, że u mnie przez brzuch bardzo kiepsko widać, lekarka była w szoku, ale stwierdziła, że mam takie powłoki brzuszne bo nie jestem otyła. Kolejna wizyta za niecałe 4 tyg;jeszcze muszę glukozę zrobić tą okropną bo ta naczczo wyszła w normie, ale w tej górnej. Także zawsze coś , ale najważniejsze, że maluch zdrowy i wczoraj był bardzo aktywny, pływał tak szybkoo. Trzymam kciuki za Wasze wizyty.
 
świetnie, że jesteś zdjagnozowana i niedługo pojesz pyszności Aniusiak

ja msm 36 lat i moja gin nic nie proponowała ani prenatalnych ani genetycznych badań, ja jej ufam, wie co robi

oj współczuję pracy do 20.00 jesteś mega

fajna fotka, dzidzia chyba śpi smacznie
 
reklama
Cześć Dziewczynki, powodzenia na wizytach. Oj nie da się uniknąć tego stresu przed niestety. Jak widać każda z nas się denerwuje. Ja się troszkę uspokoiłam po usg w trakcie badań prenatalnych. Ale przed 9 maja kiedy przyjdzie do odbioru wyników znowu będę się telepać.
Ja to skierowanie na prenatalne dostałam z racji wieku po 35 roku.
Anusiak będzie dobrze. Szkoda że taka sala Ci się trafiła.
 
Do góry