reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Są przecież mniej inwazyjne badania i tez maja prawie 100% pewności.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zarówno usg z badaniem przeziernisci, jak i badanie usg + krew dają tylko 70% pewności. Jest oczywiście jeszcze badanie z krwi dające 99%, np. NIFTY, ale kosztuje ponad 2600 zł. Oczywiście zanim cokolwiek zrobię mam jeszcze konsultację z zakładzie genetyki i tam dopiero lekarz mnie kwalifikuje do badań.
 
reklama
@89Katia mają takie zajęcia ale moim zdaniem tego nie da się nauczyć... albo to jest w człowieku albo nie. A jak nie było za dużo przed studiami to pozniej niestety robi się gorzej, lekarze są zmęczeni, wypaleni i jakoś obojętnieją na wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nieee chirurg ma zobaczyc co sie dzieje w tym lewym boku bo sami niewiedza czy to nerki czy trzustka...

Wiecie co jest straszne ze mam na sali dwie kobietki ktore stracily dzieciaczki to jest tak przykre i okropne ale patrzac z boku widze ze dla ludzi ktorzy tu pracuja to chleb powszedni
Moim zdaniem powinni rozdzielac , osobne sale, dla osob ktore stracily I osobne dla tych co nadal sa w ciazy....
 
@Marika92 trzymamy kciuki za dzisiejsza konsultacje!! Daj nam znać co lekarz powiedział. Powodzenia!!!!! [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

@ewka.k pewnie ich przemęczenie ma na to wpływ, ale nie znaczy, ze mamy się na to godzić. Zasługujemy na rzetelna informacje i szacunek niezależnie czy jesteśmy pierwsza pacjentka w ciągu dnia czy 31.
Pocieszające jest to, ze jest wielu lekarzy z powołania, którzy o nas dbają :)

@Mycha07 ja tez tak uważam :( kobiety po poronieniu nie powinny leżeć razem z kobietami z zagrożonych ciąż.... Wystarczy im już cierpienia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyna ...ja rano zaliczyłam labolatorium i zostawiłam jedyne 218 zł ..buu o 13 odbieram wyniki... pozdrawiam i miłego dnia zycze :) cały czas was podczytuje ale mam mega duzo roboty i nie mam kiedy napisac :)
 
Hej dziewczyny.....
a ja dzisiaj od rana ryczę. Co to za stan :/ martwię się lekiem coo dostałam na moje problemy dowcipne ( candida niestety....) . Wszędzie trąbią nic przed końcem pierwszego trymestru, wystrzegaj się ..... eh a ja już teraz musiałam coś wziąć i teraz się stresuje, że mogę zrobić krzywdę dziecku.... a z drugiej strony nie leczyć też źle.... :(


34bw9n73ak4mfnz2.png
Nie boj sie, sa bezpieczne w ciazy a infekcje sa czestsze w ciazy niz normalnie, wiec spokojnie, mnie ostatnio cos swedzialo wiec posmarowalam tym kremem clotromazilum I jest ok, go mozna uzywac w ciazy. Dobrze, ze nie masz antybiotyku, chociaz I antybiotyki sa ok te z grupy penicyliny.
 
@89Katia oczywiście, ja ich nie usprawiedliwiam. Wkurzające jest też traktowanie nas jak idiotki. Jak wspominam, że jestem na kierunku medycznym to od razu zaczyna się inna śpiewka. Teraz mówię na "dzień dobry" i jestem traktowana tak, jak powinna być traktowana każda pacjentka. A nie zostawiona z domysłami i wujkiem Google.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ja zemdlalam... Niewiem co to dalej bedzie... Dostalam jakied zastrzyki w tylek i kroplowki i mam poprostu czekac ale widac ze cos jest nie tak bo mialam u siebie juz 5 lekarzy i wszystki polozne. Trzymajcie kciuki oby te omdlenie to z glodu bylo.. Ehh
 
Do góry