reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Karolyn Przemyśl to ale rzeczywiście Twoje zdrowie teraz jest najważniejsze.. ciekawe co gin by powiedział? A mąż bardzo chce? Ty bardziej czy mąż?
 
reklama
Dziewczyny z innej beczki, któraś z was pobierała mocz do woreczka dziewczynce? Kurde z siusiakiem nie ma problemu, dziewczynka to wyższa szkoła jazdy. Moja pediatra kazała zbadać mocz pod kątem zakażenia i stąd może być taka kupa, a ja kurde nie umie sobie poradzić z tym nieszczęsnym workiem. Nie mieści mi się wszystko do tego otworu w worku i przecieka cholender. Jakieś rady?
 
Próbowałam wszystkiego jak córka była mała. Nalepiłam jej ten cholerny worek, nosiła go cholera wie ile pod pieluchą i nic a jak zdjęłam zaraz pielucha pełna. Ostatecznie wzięłam ją po karmieniu do łazienki na przewijak, trzymałam ją bez pieluchy i puściłam wodę z kranu. Jak tylko zaczęła robić złapałam biegiem do kubeczka. Jak była starsza dezynfekowałam nocnik i potem przelewałam te siuśki. Nigdy nie sądziłam że dla jednego badania trzeba się aż tyle napocić.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Franek dzisiaj zaczął gaworzyć :) pierwszy raz odezwał się sam do siebie pod karuzelą a później już "rozmawiał" z innymi ;)
Pisałam już w temacie z kropelkami ale przeniosę się też tutaj. Od 2 dni mały ma zielonkawą kupkę. Rzadka taka jak zawsze z grudkami ale też lekko ze śluzem. Czy to może być spowodowane stopniowym odstawianiem kropelek na kolki? Mały jest tylko na piersi. A może to moja dieta? Ostatnio "rozszerzyłam" o może nie do końca zdrowe przekąski ;)
 
Hej u nas niestety chorobowo na całego, najmłodszy zarazil się od rodzeństwa i ma zapalenie płuc:( byłam w dwóch szpitalach wczoraj ale nigdzie nie ma miejsc i musimy leczyć się w domu. W szpitalach plaga mnóstwo dzieci z tym samym i większość odsyłali..
 
A ja od 30 min walcze żeby mały chciał wziąć ode mnie butle i nie chce. Masakra :( od męża pije A ode mnie nie ;(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj to współczuję... z kupką dzisiaj już chyba ok. Nad ranem i teraz już bardziej żółta.
Czy Wasze maleństwa używają smoczków? Bo mój za chiny ludowe nie chce. Za to piąstkę ssie bardzo często
 
reklama
Sopek współczuje biedny maluszek, jak Was nie przyjęli to jak podasz mu antybiotyk? Będziecie jeździć na zastrzyki?
Karolyn może Adaś podświadomie wie ze mama to od cycusiów, nie butli. Karmisz jeszcze piersią? Nie jestem lekarzem, ale co ma cholestaza do kp?
Sylwia ja walczę z zielona kupa ze śluzem od 3 tygodni. To raczej nie od tego co się je, bo ja wyeliminowałem chyba wszystkie alergeny a kipa dalej sam zielony śluz. Małej wyszedł bakteriomocz i może to od tego. Zobaczymy idę dziś po antybiotyk, zobaczymy za pare dni.
 
Do góry