reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Aa a jeśli chodzi o podnoszenie głowy to całkiem mu ładnie idzie. Jak będzie bardziej prywatnie to wrzucę fotki
 
reklama
U nas z tym podnoszeniem głowy tak sobie. Niby podnosi ale na krótko i przestał ją przekładać z boku na bok leżąc na brzuszku.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a u nas raczki jej tak zawsze uciekaja jak lezy na brzuszku. na poczatku podkladam jej pod klatke a one ida na boki i wtedy nie ma jak podnosic glowki. ale trzyma ja juz stabilnie.
tez chetnie przenioslabym sie na prywatny ze wzgledu na zdjecia.
 
Widzę, że większość z Was chce, fajnie :) to wyślijcie mi prywatne wiadomości to się tym zajmę :)
 
Ale fajnie by było gdybyśmy mogły zostać tutaj ale może jakoś zahasłować dostęp albo zrobić dodatkowy zabezpieczony hasłem wątek. Korzystam z tapatalka i nie ukrywam że tu mi wygodnie
 
Ja też chętnie przeniosłabym się na jakiś priv. Chętnie bym Wam pokazała moje maluchy ale właśnie boję się kto tu może zaglądać.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolyn musisz napisać jak to działa, bo jestem mało uzdolniona informatycznie ;)

Anastasia tez pięknie głowę podnosi, jak to powiedziała neurolog „podnosi głowę w sposób dojrzały” cokolwiek to oznacza, chyba ze dźwiga cała klatkę na przedramionach nie tylko głowę, ale to moje przypuszczenia. Ostatnio lubi leżeć na brzuchu, chyba lepiej widzi świat i dlatego, bo wcześniej 30 sekund max.

Dzisiaj mój dzidź wstał o 3.30 i przegadał do 6, po czym wstał mój starszy syn i po spaniu.

Sophie ten debridat pomógł Twojej córce? Jutro idę do pediatry to bym poprosiła ją o receptę jeśli dobrze działa.
 
reklama
Pamiętam że dobrze działał. Moja kuzynka też podawała synkowi. To jest generalnie na unormowanie pracy układu pokarmowego.

A ja zaczęłam krwawić po limeticu i teraz się zastanawiam czy odstawić te tabletki w cholerę czy jednak brać. Czytałam że wiele kobiet ma po nim takie objawy. Jeżeli ich działanie ma polegać na nieustannej miesiączce to chyba podziękuję.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry