reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Karolyn nie potrafię tego zainstalować, coś mi blokuje telefon. Przyjedzie mój Mąż to mi pomoże. Anastasia zasnęła na polu w wózku, wiec mam luz.
Moja dieta chyba zaczyna działać (oby) bo jeszcze dzisiaj się nie załatwiła. A ja przez 3 dni schudłam 1,5 kg. Jestem taka głodna, ze zjadłabym wszystko. Dla takiego słodyczo- i ciastoholika to ból ;)
Dzisiaj tak się uśmiałam przy karmieniu, ze żałowałam ze nie nagrywałam gilmu. Anastazja jadła kleik i tak się na niego rzucała, ze gryzła tymi bezzebnyni dziąsłami łyżkę. Wyglądało to tak śmiesznie, ze aż uroczo.
Jeżeli chodzi o łóżeczko to u nas tez dekoracja, mała śpi ze mną i z jednym z braci (zmieniają się codziennie, bo nie ma tyle miejsca). Takie duże chłopy, a tez mi ich żal pędzić do swoich łóżek
 
reklama
Magda a mąż Gdzie? Na wygnaniu na kanapie? Mój sam się na kanapę sygnał bo stwierdził że się nie wysypia.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny A jak u was z ćwiczeniami? Robicie coś? Zamierzacie? Czy na razie nie myślicie o tym? Ja chce coś zacząć ale na jakieś wyjścia na ćwiczenia nie ma szans bo mój mąż wychodzi o i i wraca o 20. Po nocach mi się chodzić nie chce. Zainstalowałem dziś aplikację i chce robić dzień nie 10.000 kroków z wózkiem ale oczywiście przy odpowiedniej pogodzie. Poza tym myślałam o rowerku stacjonarnym. Do zrzucenia mam jeszcze 4 kg. Samo zejść nie chce więc trzeba jakoś sobie pomóc...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia ja mam do zzucenia 5kg ale samo spada. Muszę mieć dietę na wątrobę i samo idzie w dol

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na szczesszc nie muszę się odchudzać, ważę 50 kg..

Dziewczyny piszcie mi prywatne wiadomości jak chcecie dostęp bo mogę kogoś pominąć! Już tworzy się forum zamknięte dla nas:) dla jasności,- nie chce nikogo urazić ale teraz wysypie się pełno nowych osób które będą chciały dostać dostęp, niestety. Dostęp mają tylko " zaufane" dziewczyny o to chodzi w forum zamkniętym..
 
reklama
Ja miałam zacząć od stycznia. Oczywiście taki miałam plan będąc w ciazy ale tak jak wiele moich planów ten tez się wykoleił. Narazie o tym nie mysle, chociaż bardzo bym chciała. Wróciłam do wagi sprzed ciazy, ale bardzo bym chciała ruszyć się gdzieś na jakiś fitness albo kurs tańca. Poki co jeszcze nie nadaje się na jakiś duży wysiłek, nie czuje się jeszcZe dobrze. I przez to ze karmie to organizacyjnie tez nie za bardzo wiem jak się za to zabrać.
 
Do góry