reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mi się zdarza ale ja mieszkam w małej mieścinie więc tu nie ma hipermarketów tylko małe sklepy. Mąż wyjeżdża do pracy wcześnie rano, wraca około 22 i pracuje też w weekendy więc nie ma szans żeby mi ktoś te zakupy zrobił muszę sama.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wasze dzieci płaczą łzami? Anastazja strasznie dzisiaj trze oczy i zaciska powieki i tak się zastanawiam, czy ona nie ma suchych oczu (nie płacze jeszcze łzami).

Ja zabieram, nie mam wyboru. Jak odwożę Błażeja do muzycznej (3 razy tyg) mam godzine na zakupy, wiec biorę Anastasie, bo ona najczęściej w tym czasie je a tam jest pokój dla matki z dzieckiem.
 
Ostatnia edycja:
Mój Adaś płacze łzami. Czyli teraz jak płacze bez łez tobtylko komunikacja czy jednak coś może boli? Bo jak płacze łzami to ewidentnie widać ze coś mu dolega.

Mi się zdarza wpaść na kilka minut do rossmana po drodze. Byliśmy dzisiaj 1,5 godziny na spacerze. Mam nadzieje ze w nocy trochę pospi
 
Dziewczyny coś mnie złapało. Mam 38,5 stopni. Nie mam żadnych leków w domu [emoji21] mąż też chory... Nie wiem co się dzieje. Poza gorączka zadnych objawów. Tylko pierś mnie boli ale wygląda normalnie. Jestem załamana...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na zakupy nie chodzę jak nie muszę. Trochę za dużo ostatnio mówią o grypie i innych cholerstwach to po co narażać. Raz byliśmy tylko w markecie tak dla próby bardziej jak mały będzie się zachowywać ;) ale to było w trakcie przejażdżki autem i mały spał cały czas ;) podczas spacerów czasem wejdę do jakiejś piekarni po coś słodkiego albo kawę lub coś na ząb. Do Rossmana tylko czasem wejdę i wyjdę bo odbieram zamówione przez internet
 
Magda8124 może niedrożne kanaliki łzowe albo alergia? Chrześnica męża ma 8miesięcy i właśnie ma problem z niedrożnym kanalikiem, ale nie wiem jak często to się zdarza i nie chcę straszyć.

Filip płacze łzami jak jest skrajnie śpiący lub głodny, czasem jak potrzebuje się odbić. A tak to marudzi, krzyczy i się żali :blink:

U nas zakupy się zdarzają, ale po jeździe samochodem mały zawsze śpi, więc póki nie zgłodnieje można spokojnie ogarnąć zakupy czy inne sprawy.

Jak jest u Was z siedzeniem? Nie pomagam Filipowi, bo słyszałam że nie wolno, ale on bardzo ciągnie głowę i chce usiąść tylko brakuje mu siły aby całkiem się spionizować :D
 
reklama
Też nie mam doświadczenia, ale czytałam to samo ;) właśnie się dziwie ale on do pozycji półsiedzącej sam się układa, dałabym zdjęcie jak to wygląda ale tu nie chcę
 
Do góry