reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

a mam takie szybkie wilgotne ciasto mieszane lycha jak chcesz hehe:)




mialam tak z tymi pahwinai w tym oresie ciazy... ze musialam wolniej chodzic ale to przeszlo:) teraz majac wiekszy brzuszek juz tak mniej niedogodnosci odczuwam



ja jednak zglosze praktycznie do konca a jak nie dam rady to zadeklaruje ze nie daje rady i pojde wczesniej na macierz.

wczoraj dzis czulam sie wspaniale..az sie zapomnialam i nie dosc ze caly dzien w pracy to wrocilam i 1,5h dom ogarnialam, prasowalam (kupilam nowe zelazko hehe) i pieklam a jak padlam to zasnelam od razu..ale mialam wyrzuty sumienia w lozku ze tak tym odkurzczem pchalam po wykladzinie wrrrrrr
no ale rano sie czulam dobrze tylko czasem czy pracuje czy nie kluje mnie nisko na ;lonie; ze tak napisze... kluje i przestaje ..to nie boli.. no wkurzajace al przechodzi a to najwaznejsze
wstaje mi sie juz w miare ok, nie jestem ostatnio taka zaspana ale co jakis cza musze usiasc na chwile,,tylko na pare minut:p

odpoczywaj ile mozesz jak wracasz z pracy i powinnas sie zaczac czuc lepiej...

ONAONAONA proszę podaj przepis ;)

Sandrus już po uroczystości ale również Wam Życzę Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia ;)

Jak u Was po weekendzie ?Co do meczu to się nawet nie denerwuje.
Kto dziś wizytuje trzymam kciuki :)
Miłego dnia :wink:
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja przed każdą wizytą u gina mam stres, ale to podobno normalne po przejściach.
Dodatkowo przez biegunkę młody się mniej rusza, ale sytuacja na dziś opanowana i mam nadzieję, że i on jak odeśpi to zacznie się wiercić.
 
Mam dziś połówkowe na 15 i strasznie się stresuje. Jeszcze się nigdy w tej ciazy tak nie denerwowałem. Oby wszystko było ok i dzidzia zdrowa. Może poznam dziś płeć. Idzie że mną mama więc pewnie będzie mocne wzruszenie. Trzymajcie kciuki.
Trzymamy, daj znać po! Ja się wcześniej nie stresowałam, ale jak się dowiedziałam jakie to ważne... Już chce być po i cieszyć się zdrowym maluchem.

W którym tygodniu macie połówkowe? U mnie będzie 20t4d

Sandrus, daj znać jak po, czekamy na relację :)


A to nie jest tak, że lepiej mieć za duże ubranko i podwinąć rękawki? Czy dziecko się tym "topi"?
Jak mozna się się domyślić, nie mam doświadczenia :D
 
Trzymamy, daj znać po! Ja się wcześniej nie stresowałam, ale jak się dowiedziałam jakie to ważne... Już chce być po i cieszyć się zdrowym maluchem.

W którym tygodniu macie połówkowe? U mnie będzie 20t4d

Sandrus, daj znać jak po, czekamy na relację :)


A to nie jest tak, że lepiej mieć za duże ubranko i podwinąć rękawki? Czy dziecko się tym "topi"?
Jak mozna się się domyślić, nie mam doświadczenia :D
U mnie jest 19 +4 tc.
 
J
Trzymamy, daj znać po! Ja się wcześniej nie stresowałam, ale jak się dowiedziałam jakie to ważne... Już chce być po i cieszyć się zdrowym maluchem.

W którym tygodniu macie połówkowe? U mnie będzie 20t4d

Sandrus, daj znać jak po, czekamy na relację :)


A to nie jest tak, że lepiej mieć za duże ubranko i podwinąć rękawki? Czy dziecko się tym "topi"?
Jak mozna się się domyślić, nie mam doświadczenia :D
Ja bede miec w piatek, 19+6.
 
reklama
Trzymamy, daj znać po! Ja się wcześniej nie stresowałam, ale jak się dowiedziałam jakie to ważne... Już chce być po i cieszyć się zdrowym maluchem.

W którym tygodniu macie połówkowe? U mnie będzie 20t4d

Sandrus, daj znać jak po, czekamy na relację :)


A to nie jest tak, że lepiej mieć za duże ubranko i podwinąć rękawki? Czy dziecko się tym "topi"?
Jak mozna się się domyślić, nie mam doświadczenia :D
Ja mam połówkowe pojutrze 20+1.
Nie mogę się doczekać, choć oczywiście będzie stres.

Jeżeli chodzi o ciuszki jasne, że możesz mieć większe, ale nie dużo za duże bo wtedy dzidziek będzie wyglądać jak w worku.
Poza tym rozmiar rozmiarowi jest nierówny.
Jak np dziecko urodzi się 56-57 to możesz założyć zarówno na 56 jak i na 62. Najwyżej przy rączkach podwiniesz a na stópki skarpetki żeby pajacyk czy śpiochy nie wisiały.
Jeśli mogę Ci coś doradzić to słuchaj swojego instunktu i nie daj sobie wmówić że ciocia czy ktoś wie lepiej.
 
Do góry