reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dzien dobry wszyskim mamusiom. Jak nocka wam minela? Mi, jak zwylke- zgaga, siusiu 4 razy, brak pozycji do spania a kedy juz prawie zasypialam to moja gwiazda zaczela sobie joge cwiczyc. Moze sie przekreca!! Jutro wizyta wiec zobaczymy.
karasjowa podziwim, ze nie chcesz wiedziec plci. Na poczatku tez chcialam niespodzianke, ale mala od poczatku jest ulozona posladkowo i na kazdym USG pierwsze co, to pokazuje swoje krocze. Jak juz moj gin powiedzil- nic tam nie dynda:-D :-D a tak wszyscy wrozyli mi ze bedzie chlopak.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U mnie noc podobnie jak u większości. Mnie najbardziej w krzyżu bolało w nocy, obudziłam się po północy i nie mogłam się ułożyć. W dodatku jeszcze podobno chrapałam-mąż tak twierdzi. Chyba przez ten karar.
Wstawiłam zupę i biorę się za sprzątanie. Jutro kończę 37 tc - ciąża donoszona, więc jeden stres odchodzi.

Co do połogu, po obu ciążach dopiero po 6 tygodniach szłam na kontrolę i jeżeli lekarz dał zielone światło zaczynaliśmy współżycie z małżonkiem. Dla mnie te sprawy są bardzo ważne i musi być tam wszystko wygojone i zdrowe. Seks może poczekać.
Niedługo 24 - pełnia księżyca więc może będzie wiekszy wysyp dzieciątek.
Trzymam kciuki :-)
 
@Mama Zuzi i Antosia ja to nie mam pojęcia jak takie rzeczy działają w ogóle. Z tego co mówiła ta położna to jest tak, że ten efekt mija bardzo szybko. Raczej wyobrażałem to sobie jako taki zamulacz trochę
@Dzidzi bobo ja kupiłam hipp combiotik 1 na wszelki wypadek. Dobre opinie czytałam również o bebilonie profutura i zwykłym bebiko. Zresztą taki fajny artykuł ktoś wrzucał tu na wyprawkę.

Mnie też niedobrze, ale ja jak głupia się dzisiaj u teściowej najadlam i teraz mam za swoje
@Anet dzieki za odp [emoji4]
 
@ONAONAONA
Zaczynał się na dole, ale do góry szedł tylko minimalnie, na pewno nie na cały brzuch.
Ogólnie cały czas cmilo jak na miesiączkę, a co jakiś czas o wiele mocniej, ale było to nieregularne. Tylko ze wtedy już jęczalam z bólu i się zwijalam.
Około 5tej te bóle stały sie bardziej regularne, takie co 5-6min, ale były zdecydowanie łagodniejsze. Wzięłam jeszcze raz prysznic i jeszcze jedna nospe i jak wróciłam do łóżka to przed 6 udało się zasnąć :)
Teraz jak się przebudziłam to dalej czuje taki delikatny bol podbrzusza ale to jest nic w porównaniu do tego co było w nocy. I serio dalej nie wiem czy to były skurcze. :/


albo Cię tak będzie meczyc albo faktycznie coś się dzieje... tyle że tendencja powinna być wzrostowa chociażby co do bólu...
w którym tyg. jesteś?

@Mama Zuzi i Antosia AAA już kończysz 37tyg...wspaniałe . ale zobacz ile razy myślałaś że zaczniesz rodzić a tu proszę:)

@karasjowa taka niespodzianka to niesamowite emocje w trakcie porodu:) naprawdę warto :)
z córką nie wiedziałam co będzie ...wszyscy stawiali chłopaka..sama nastawiałam się na chłopca ..a wyszło że tato mój miał rację..kiedy urodziłam to słowa położnej ..brzęczą mi do dziś ..a girl...aż uwierzyć nie mogłam :) tak bardzo chciałam w głębi duszy mieć córeczkę ale modliłam się na glos najwięcej o zdrowie dzieciątka .

tym razem bylam prywatnie by wiedzieć i być przygotowanym lepiej:)
 
Jeszcze też gdzieś w tej klasyfikacji trzeba by było umieścić @Mama Zuzi i Antosia ;)
Termin mam na 13 listopada, więc spokojnie, nie będę się wpychała w kolejkę. Chociaż nie ukrywam, że czasami chciałabym być już po [emoji6]
albo Cię tak będzie meczyc albo faktycznie coś się dzieje... tyle że tendencja powinna być wzrostowa chociażby co do bólu...
w którym tyg. jesteś?

@Mama Zuzi i Antosia AAA już kończysz 37tyg...wspaniałe . ale zobacz ile razy myślałaś że zaczniesz rodzić a tu proszę:)

@karasjowa taka niespodzianka to niesamowite emocje w trakcie porodu:) naprawdę warto :)
z córką nie wiedziałam co będzie ...wszyscy stawiali chłopaka..sama nastawiałam się na chłopca ..a wyszło że tato mój miał rację..kiedy urodziłam to słowa położnej ..brzęczą mi do dziś ..a girl...aż uwierzyć nie mogłam :) tak bardzo chciałam w głębi duszy mieć córeczkę ale modliłam się na glos najwięcej o zdrowie dzieciątka .

tym razem bylam prywatnie by wiedzieć i być przygotowanym lepiej:)
Dokładnie, był wielki strach z mojej strony, że za wcześnie urodzę, ale teraz już jestem spokojna.
Tylko czekać na rozwinięcie akcji i rodzić.
 
reklama
Ja tak samo bałam się, że urodzę za wcześnie, bo i krwawienie w 6tc, potem nisko łożysko, szyjka, która sie skracała, cały czas na luteinie, magnezie, no spie itd, a tu proszę już zaczynam 37tydzień :D Teraz pewnie jak na złość nie będzie chciała wyjść :D
Zadzwoniłam do gina i powiedziałam co się działo w nocy i pozwolił mi przyjechać sprawdzić czy coś się dzieję :)
 
Do góry