reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Niestety około 7 zasnęłam bo wszystko się rozeszło po kościach, także dupa blada, brak postępu.
No nic trzeba czekać.
Tylko ból głowy pozostał.
Kurcze takie bóle przez dwie godziny i spokój, ja nie wiem co to ma być. W poprzednich ciążach nie miałam czegoś takiego.
Ooosz kurde, łącze się w bólu! Też pierwszy raz doswiadczam takich straszakow, tym razem myślałam że to już Twoja pora a tu popatrz no! Pozostaje czekać, w końcu urodzimy na pewno [emoji28]
 
Niestety około 7 zasnęłam bo wszystko się rozeszło po kościach, także dupa blada, brak postępu.
No nic trzeba czekać.
Tylko ból głowy pozostał.
Kurcze takie bóle przez dwie godziny i spokój, ja nie wiem co to ma być. W poprzednich ciążach nie miałam czegoś takiego.
Biedna[emoji54] szczerze współczuję [emoji58] oby to już ostatni raz takie nie wiadomo co i po co!
Udanej niedzieli dziewczyny [emoji9]
 
Michasia urodziła się tak jak ja dokładnie w dzień terminu, w niedzielę. Tyle, że ja się urodziłam 3 kwietnia, a ona 4 listopada. Starsza córka też z niedzieli. Powiem Wam, że obkurczanie i spojenie boli o wiele bardziej niż po pierwszym porodzie. Ciężko mi się schodzi z łóżka.
 
@azamamew gratulacje :) zdążyliście do Opola bez problemu? Bo szybko poszło.

Boli nie ukrywam. Ale chya tak ma byc...
Beda mnie za niedlugo stawiac... Troche sie boje ze nie dam rady. Zazdroszcze wszystkim dziewczyna ktore smigaja tu na oddziale i mogą sie soba i dzidziami zająć. Ale ciesze sie ze chociaż bylam wstanie nakarmic mojego bobasa...
Powiem wam tylko ze mialam rodzic w rzeszowie gdzie mieszkam ale przyjechalam na jedną dobę do siostry bo moj siostrzeniec mial urodziny 130km. Poszlam spac i odeszly mi wody. Urodzialam w bochni. A w przyszlym tyg mialam miec ostatnie zajecia ze szkoly rodzenia i zwiedzanie porodowki w rzeszowie. Takze nie polecam podróży w ostatnich tyg;) albo polecam jesli ktos juz po terminie;D
Gratulacje :) Życzę jak najmniej bólu. karmiłaś na płasko na plecach? Jak to wygląda? Ja się boję, że nie będę umiała, bo mam mały biust...

Ooo super!!! Serdeczne gratulacje!! :)


Gratulacje!! ;) najważniejsze, ze z Wami wszystko dobrze :)
Daj znać jak przebiegła pionizacja :)



Lepiej coś zjedz, bo na porodówce będziesz potrzebowała mnóstwa siły :p
Trzymam kciuki, żeby to było już to, bo za długo męczą Cię te przepowiadające :)



A ja mam pytanie do dziewczyn po cc. Przepakowywalyscie jakoś torbę do porodu / pakowalyscie inaczej niż do porodu SN?
Bo tak się zastanawiam np, ze mam np te majtki siateczkowe, a zastanawiam się czy one nie będą jakoś uciskaly rany po cieciu.
Czy może spalyscie bez niczego i miałyście pod soba tylko podkłady poporodowe?

Powiem Wam, ze zaczynam się bać tego jutrzejszego cięcia... i jakoś nie dociera chyba do mnie to, ze Mała już jutro będzie z nami.
Ja biorę to co do normalnego porodu, tylko, że nie dzielę tego na 2 torby - na poród i na po porodzie. Mam 1 torbę. Majtki z siatki mam różne i mam nadzieję, że któreś podpasują i gumka nie będzie uciskać.
Ja mam termin dopiero za 1,5 tyg i też już się zastanawiam jak to będzie bez brzuszka... Kiedy będę w miarę sprawna. Czy zostanie mi pomarszczony od rozstępów worek. Czy dam radę z laktacją. Czy Mała rzeczywiście ma nos po ojcu jak sugeruje usg :p różne rzeczy rozkminiam.

@Balonsbalons jak u Ciebie? Bo śniło mi się, że pisałaś, że rodzisz ;)
 
Ja już dzisiaj przebudziłam się po 6 i już nie mogłam zasnąć, bo zaczęłam rozmyślać, a zazwyczaj śpię do 10 :)
Pewnie dzisiaj to już całkiem będę mieć problem z zaśnięciem.
Tez sobie nie wyobrażam jak to będzie jak ją zobaczę, jak będzie wyglądać, jak się będziemy ze soba czuły, no i czy na pewno będzie to dziewczynka czy jednak niespodzianka [emoji23]

Tez mam właśnie i majtki siateczkowe i wkłady i podkłady poporodowe ale zastanawiam się czy nie wziąć tez jakiś zwykłych majtek, które się nizutko kończą i wtedy do nich ewentualnie wkładki poporodowe.
Też zaczynam przeżywać, że to już tuż tuż :)
U mnie w szpitalu moja szwagierka twierdzi, że zaraz po cc zakładają pampersa dla dorosłych... :/ położna nic o tym nie wspominała jak ja pytałam co zabrać. Mówiła tylko o tym wszystkim co do porodu SN. Poprzednie cc miałam w innym szpitalu i torba zapakowana standardowo była ok.
 
Też zaczynam przeżywać, że to już tuż tuż :)
U mnie w szpitalu moja szwagierka twierdzi, że zaraz po cc zakładają pampersa dla dorosłych... :/ położna nic o tym nie wspominała jak ja pytałam co zabrać. Mówiła tylko o tym wszystkim co do porodu SN. Poprzednie cc miałam w innym szpitalu i torba zapakowana standardowo była ok.
O kurka. Nie wiem jak to jest, ale nie pomyślałabym o pampersie :eek: myślałam, że może raczej dają ligninę między nogi...
 
@azamamew gratulacje :) zdążyliście do Opola bez problemu? Bo szybko poszło.
Karmie na lezaco. Polozne super mi go przyprawiają wiec fajnie. Tez mam maly biust a pokarm mimo to jest. Tylko sutki takie wielkie sie zrobily;D

Gratulacje :) Życzę jak najmniej bólu. karmiłaś na płasko na plecach? Jak to wygląda? Ja się boję, że nie będę umiała, bo mam mały biust...


Ja biorę to co do normalnego porodu, tylko, że nie dzielę tego na 2 torby - na poród i na po porodzie. Mam 1 torbę. Majtki z siatki mam różne i mam nadzieję, że któreś podpasują i gumka nie będzie uciskać.
Ja mam termin dopiero za 1,5 tyg i też już się zastanawiam jak to będzie bez brzuszka... Kiedy będę w miarę sprawna. Czy zostanie mi pomarszczony od rozstępów worek. Czy dam radę z laktacją. Czy Mała rzeczywiście ma nos po ojcu jak sugeruje usg :p różne rzeczy rozkminiam.

@Balonsbalons jak u Ciebie? Bo śniło mi się, że pisałaś, że rodzisz ;)
 
reklama
Też zaczynam przeżywać, że to już tuż tuż :)
U mnie w szpitalu moja szwagierka twierdzi, że zaraz po cc zakładają pampersa dla dorosłych... :/ położna nic o tym nie wspominała jak ja pytałam co zabrać. Mówiła tylko o tym wszystkim co do porodu SN. Poprzednie cc miałam w innym szpitalu i torba zapakowana standardowo była ok.
U nas zakladaja normalnie te podpaski poporodowe i podklady pod pupę.
 
Do góry