reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Oj ja mam juttro dzien na ogarniecie sie ,dopakowanie i jade w czwartek po malutką:)
Mam nadzieje ze jakos to pójdzie;)
Jeszcze nie wiem gdzie na jaki odział, co i jak :(
@Kelyana na Uj z skierowaniem mam sie wstawic na jakis odzial ? Bo pojecia nie mam:( ani jak to przebiega ani nic ;(
Troche przerażona sie czuje tym ze nie wiek gdzie isc i co beda robic i kiedy trafię na stol:(
Ogólnie opuchlizna nog daje mi tak solidnie w kosc ze mam dosc:( naprawdę:(

@maksimas Ty w piatek ?;) bede trzymać kciuki i nie przejmuj sie lepiej byc samej niz z byle kim :) serio;)
 
reklama
Ja zamówiłam dicoflor, tez mama mi przywiezie czy to ma takie samo działanie jak delicol?
Obawiam się, że u nas mogą pojawić się problemy z brzuszkiem przez mm.

5 tygodni.. kiedy to zlecialo. Pamiętam jak pisałaś o tych skurczach i pojechałaś do szpitala, kurcze jakby to było wczoraj [emoji3]
Dicoflor to flora bakteryjna lacidofilus ramnosus a delicol to enzym lactaza przy nietolerancji laktozy.
To krople o zupełnie innym działaniu
 
Jestem na porodówce. USG średnio wiarygodne bo główka jest bardzo nisko i nie dało się zmierzyć, ale oszacowali 4100g +/- 400g.
Byłam badana kilka razy już, ostatni raz z pół godziny temu. Jest ponad 5cm rozwarcia, pęcherz płodowy się przebił i poleciało trochę wód, czystych...
Trzymam kciuki za was. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie szybko i sprawnie. Ponad 4kg??? Wow! Wlasciwie to nie wiem czy bardziej ci nie wspolczuc,heeheheh
Jak jak zwylke nadal nie zasnelam z nudow wlasnie umylam naczynia,heheheh

Powodzenia Kochana i daj znac jak tylko bedziesz mogla:)
 
Jestem na porodówce. USG średnio wiarygodne bo główka jest bardzo nisko i nie dało się zmierzyć, ale oszacowali 4100g +/- 400g.
Byłam badana kilka razy już, ostatni raz z pół godziny temu. Jest ponad 5cm rozwarcia, pęcherz płodowy się przebił i poleciało trochę wód, czystych...
No w końcu! Trzymam kciuki za szybki poród [emoji120][emoji8]
 
Jestem na porodówce. USG średnio wiarygodne bo główka jest bardzo nisko i nie dało się zmierzyć, ale oszacowali 4100g +/- 400g.
Byłam badana kilka razy już, ostatni raz z pół godziny temu. Jest ponad 5cm rozwarcia, pęcherz płodowy się przebił i poleciało trochę wód, czystych...

Powodzenia!!! Szybkiego porodu życzę [emoji5][emoji8]
 
Jestem na porodówce. USG średnio wiarygodne bo główka jest bardzo nisko i nie dało się zmierzyć, ale oszacowali 4100g +/- 400g.
Byłam badana kilka razy już, ostatni raz z pół godziny temu. Jest ponad 5cm rozwarcia, pęcherz płodowy się przebił i poleciało trochę wód, czystych...

Śniłaś mi się i jak mnie Mati obudził to sobie myślę: zapytam na forum skąd taka nazwa ciekawa.
A Ty może już urodziłaś?

Trzymam kciuki. Daj znać potem
 
Jestem na porodówce. USG średnio wiarygodne bo główka jest bardzo nisko i nie dało się zmierzyć, ale oszacowali 4100g +/- 400g.
Byłam badana kilka razy już, ostatni raz z pół godziny temu. Jest ponad 5cm rozwarcia, pęcherz płodowy się przebił i poleciało trochę wód, czystych...

Czyli to jednak już! Powodzenia!
Szybkiego porodu życzę :*
 
@Kredka_na_baterie kciuki! Chociaż jak było 5 cm to pewnie już urodziłaś :)
@SlodkaM i jak sytuacja?
@anet88 kciuki dzisiaj! :)

A ja wczoraj miałam dzień strasznego samopoczucia... Do tego Mała prawie się nie ruszała, a wieczorem jak zaczęła skikać , to nie dała zasnąć. A mnie boli całe krocze jakby tam był jeden wielki siniak, do tego jeszcze pojawił się ból biodra, promieniujacy na całą nogę, że nie moglam wieczorem dojść nawet do kuchni... No ale to raczej nie oznaki porodu :p dzisiaj mam wizytę...
 
reklama
Do góry