reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Zobacz załącznik 925792

Cześć. Jestem Lenka
emoji6.png
urodziłam się o 11:15, ważę 3550kg, mierzę 56cm.
Gratulacje!
 
reklama
Ewelina gratulacje![emoji9] czyli co, lista zamknięta? Ładnie się nam rozciagnelo bo już chyba od końca września? [emoji6] zdrówka dla wszystkich wrzesniowo-pazdziernikowo-listopadowo-grudniowych dzieciaczkow i mam[emoji4][emoji9]
Dzisiaj u nas troszkę sypnelo śniegiem. Ale by było cudownie gdyby tak wyglądały święta![emoji7]
 
Dziewczyny czy Wy smarujecie buźki czymś? Bo moja Zosia ma trochę sucha skórę, nie wiem czy powinnam czymś nawilżać? Smaruje tylko jak wychodzimy na zewnątrz.
Druga sprawa to ciemieniucha na brwiach. To możliwe? Bo ma coś co przypomina ciemieniuche i tylko w okolicach brwi.

U mnie też chyba ta ciemieniucha na brewkach




Zobacz załącznik 925792

Cześć. Jestem Lenka [emoji6] urodziłam się o 11:15, ważę 3550kg, mierzę 56cm.

Gratulacje !!!! [emoji7][emoji7]
 
Dziewczyny pytanie nie mamowe, co kupić teściowej na święta? Książek nie ma czasu czytać, lubi gotować ale książki kucharskie ma. Nie mam pomysłu.
Ja dla teściów i dziadków kupiłam po koszu, i nawkladalam po butelce wina, jakieś lepsze marmolady, kawa, sypana herbatka, i w małej paczuszce osobnej swieczuszka i mydło ręcznie robione. Mój starszy dorzuci jakieś dzielo sztuki od siebie, zawine w folię, kokarda u góry i prezent jest :)
 
reklama
@Fili tez wole jednak sn mimo własnych przejść:)

@Mama Zuzi i Antosia daj ze kawałek hihi
Mam nadzieje ze Milo spedzisz czas z koleżankami:)
Ja wczoraj zrobiłam sobie świateczne pazurki ale tylko u jednej reki (dziś ciąg dalszy) i na szybko wiec wyszło śmiechu warte.szczególnie renifer hahahah a pingwin jakby miał zatwardzenie. Presja czasu zrobiła swoje hahahah a dzieciaki jaki ibaw miały pomagając mi w arcydziele !!:-D

Masakra .wrocilam do domu i rosół wstawilam .. Mam Lenia i kisne na kanapie czekajac na ferajde ze szkoly:p
Zrobie potem jakieś placki i sie przezyje
Mlody spi

@azamamew może jakieś fotki wnukow w albumie ?

Ja zamowilam foto kalendarze:)
 

Załączniki

  • MVIMG_20181217_151534-1200x1600.jpg
    MVIMG_20181217_151534-1200x1600.jpg
    313,9 KB · Wyświetleń: 109
Do góry