reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Zobacz załącznik 925792

Cześć. Jestem Lenka [emoji6] urodziłam się o 11:15, ważę 3550kg, mierzę 56cm.
Śliczna Lenka i duża dziewczynka[emoji173][emoji173][emoji173]
Gratulacje!!!
@Ewelina140690 , wreszcie się doczekałaś małej istotki, gratulacje :)

Gdy byłam w szpitalu, położyli ze mną w pokoju dziewczynę dwa dni po CC. Śmigała jak struś pędziwiatr, nic jej nie doskwierało. A ja po dwóch dniach jak kaleka, nie mogłam się z prawej na lewo obrócić, chciało mi się płakać, że nie mogę dziecka na rękach utrzymać. Nie wspominając już o innych, również wstydliwych dolegliwościach, które ciągną się do dziś... Także w pełni zgadzam się z @ONAONAONA , jedne gładko przejdą przez poród naturalny, a dla innych cc jest bardziej korzystne. Nie ma co porównywać, bo to indywidualna kwestia.

Mój to ma nie tylko na brwiach, ale i nawet na płatkach uszu :eek: Też smaruję oliwką jak dziewczyny polecały, a potem tetra. Na razie schodzi, ale powolutku. Zastanawiam się kiedy znika całkiem ten problem, czy po tygodniu, czy po miesiącach.

Dwa ciasta... z mojego punktu widzenia to wyczyn zrobić przy takim małym dzieciaku :)
Akurat niunio spał smacznie, jeszcze w tym czasie krupnik ugotowałam [emoji6]
Dziewczyny pytanie nie mamowe, co kupić teściowej na święta? Książek nie ma czasu czytać, lubi gotować ale książki kucharskie ma. Nie mam pomysłu.
Kup dużego okrągłego kaktusa i powiedz, że to krzesełko niech sobie siądzie wygodnie [emoji16]
 
Co najlepsze na odparzenia? Wiem że już temat był ale nie mam tych samych kremów co w Polsce.. Mam puder do dupki i Bepanthen.. Jak używać? Na zmianę czy jak? Od biegunki jest strasznie czerwona pupka...
I co na gardło? Mała ma taką chrypkę że aż szumi jak płacze czy cokolwiek.. Umyłam teraz nosem wodą morską i psiknełam Nesivine Baby
Położna nam poradziła w razie odparzen sudocrem protect, ale żeby nie używać na co dzień tylko jak będą odparzenia bo inaczej jak skórę się przyzwyczai to straci swoje właściwości
 
Ja już po połogu. I takie myśli miałam przez cały czas, że nie jestem z siebie dumna, że mogłam się bardziej postarać, przeć, nie wiem co jeszcze... Źle mi cały czas z tym, że musieli małą kleszczami wyciągać, już chyba wolałabym to cc, ale chyba było za późno. Mimo wszystko sam poród nie wspominam źle. Najgorsze było czekanie godzinę na łożysko, a potem pobudka po narkozie i nieopanowany płacz... I to że miałam małą tylko na chwilę i dali mi ją dopiero na drugi dzień. Takie tam...
Widzisz nie ma sensu się nad pewnymi rzeczami zastanawiać. Ja też miałam taki czas ze myślałam że powinnam była rodzic naturalnie, że wtedy nie stałoby się to co się stało, że nie miałabym drugiej operacji a Mały nie musiał by być dwa dni sam na noworodkach... Nie ma co analizować. Najważniejsze że mamy zdrowe dzieci i my też jesteśmy całe...
 
Dziewczyny karmiące piersią czy wasze dzieci też robią takie rzadkie kupy? Moja już 4dzien robi po 3/4kup w ciągu dnia i to rzadkie takie
Tak, moja robi takie.Zazwyczaj zrobi raz na dobę 2-3 takie wielkie, że plecy ma całe uwalone, a tak to zazwyczaj przy każdej zmianie pampersa jest coś.

U nas Michalina przechodzi sama siebie. Sobota od rana do 24 była na piersi, a wczoraj i dziś nie ma dziecka, szczególnie dziś, dziewczyna cały czas śpi. Już się boje, co będzie jak naładuje baterie :p
 
Dziewczyny karmiące piersią czy wasze dzieci też robią takie rzadkie kupy? Moja już 4dzien robi po 3/4kup w ciągu dnia i to rzadkie takie

tak i dlugo taka moze byc,
ja zaobserwowalam ze chyba po tych rota kupka mlodego stala sie jakas kisielowa i od wczoraj jest jej znow wiecej bo duzo to juz sie przyzwyczjalam ..doslownie po pachy
na blogu Hafiji sa tez podobne po rota
 
reklama
Do góry