reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Tak, moja robi takie.Zazwyczaj zrobi raz na dobę 2-3 takie wielkie, że plecy ma całe uwalone, a tak to zazwyczaj przy każdej zmianie pampersa jest coś.

U nas Michalina przechodzi sama siebie. Sobota od rana do 24 była na piersi, a wczoraj i dziś nie ma dziecka, szczególnie dziś, dziewczyna cały czas śpi. Już się boje, co będzie jak naładuje baterie :p
Moje robią jedna dziennie czasem raz na swą dni, ale są dość wodniste. No ale u nas te 30 ml sztucznego dziennie czasem wchodzi wiec może to od tego. Z reszta młode kończą 6 tydzień i kupek może być teraz mniej:)
 
reklama
Hej. My z Dianką w szpitalu. Kaszel sie pogorszyl i na kontroli juz osluchowo nie bylo tak czysto jak ostatnio. Zrobili test na jakiegos wirusa co wywoluje zapalenie oskrzeli ale wynik ujemny. Rtg plucek i krew pobrali. Czekam na wyniki ale pewnie dopiero jutro
Zdrówka dla maleństwa i dużo siły dla Ciebie!

U nas kupy też rzadkie z grudkami. Ilości różne raz dwie a raz pięć na dobę.
 
MangoWawa i ONAONAONA to dla mnie kopalnie wiedzy w zakresie kp :)
Dzięki Wam nie poddałam się tak szybko.

Ale oglądając te kupy bobasów czułam się dość dziwnie :D
My mieliśmy dzisiaj szczepienie na pneumokoki i przy okazji powiedziałam ze mały ma czasem zielona kupę. Na wszelki wypadek dostaliśmy skierowanie na badanie kalu.


@Ewelina140690, gratulacje mamuśko :) dałyśmy radę wszystkie :)
 
Czy kupa jest taka gesciejsza żółta jak na zdjeciach z 2 mieaiaca?
Tam jest napisane, że po 6 tyg tak może być, może wcześniej też nie wiem.
Bym powiedziała nawet, że to nasza kupa:) wygląda bardzo podobnie, żółta gesciejsza i z grudkami. Młody to te kupy robi nawet o podobnych godzinach... Ostatnio między 20 a 21:)
 
Dziewczyny, ratunku!
Malutka przybrała w ostatnim tygodniu niecałe 20g na dobę, gdzie przybierala zawsze ok. 35g. W dodatku wydaje mi się, ze zjada mniej na jedno karmienie... Dziś miała marude od 13 do 18 i ciągle tylko pociumkiwala zamiast porządnie zjeść... O 20 obudziłam ja na kąpiel a po niej zasnęła jak gdyby nigdy nic ;( troszkę zjAdła i tyle. Jest w 5 tygodniu, może to skok rozwojowy? Jakaś inna jest niż zwykle. Temperatura 37,2 mierzona elektronicznym... Martwi mnie to bardzo, szczególnie ta senność wieczorna. Wypiłam fe maltiker, bo mam wrażenie że piersi też jakieś miękkie, chociaż jak nacisne podczas jedzenia, to wypływa. Nie chcę jej dokarmiac mm ;(;(;(
Dziś była jedna kupa ze śluzem (kilka pasemek na dużą kupę), reszta normalna... Czy jest się czym martwić, czy to może być kwestia skoku?
 
Ostatnia edycja:
reklama
MangoWawa i ONAONAONA to dla mnie kopalnie wiedzy w zakresie kp :)
Dzięki Wam nie poddałam się tak szybko.

Ale oglądając te kupy bobasów czułam się dość dziwnie :D
My mieliśmy dzisiaj szczepienie na pneumokoki i przy okazji powiedziałam ze mały ma czasem zielona kupę. Na wszelki wypadek dostaliśmy skierowanie na badanie kalu.


@Ewelina140690, gratulacje mamuśko :) dałyśmy radę wszystkie :)

Super, ja jak znalazłam te kupy to też, ale nie denerwowała się jak coś się zmieniało u syna :) na tym blogu jest fajnie wszystko opisane o kp.
 
Do góry