reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@ONAONAONA dzięki! Ja właśnie się martwiłam, że ona co chwila ciumkała od 13 do 18 a piersi jakby nie wzbierały w ogóle w mleko. Dla mnie kp to najlepsze co może być, nie oszukujmy się- dla małej ale dla mnie tak samo. Nie wyobrażam sobie karmić z butelki, chyba jestem zbyt leniwa :D
Młodą na szczęście obudziłam po 2h, nie po 3,5, bo to serio wyglądało na jakiś neurologiczny albo cukrowy zjazd, ja jej podnoszę rączkę a ona opada bezwiednie, gdzie normalnie jest stan "królestwo dla tego, kto ją uśpi". Widocznie musiała odespac. Jak zaczęła uprawiać na przewijaku brazylijskie ju jitsu nogami, to już wiedziałam, że jest dobrze ;P potrm jadła czynnie pół godziny, bo w końcu zaczęłam mierzyć. I odpadła przy cycku. 3,5h i sama obudziła się na kolejne, właśnie cycamy ;)
 
Jestem teraz na tym samym etapie. Przeszlam z octaniseptu na spirytus bo nie widze aby mial odpasc a mija juz 16 dzien ...
Jak zaczęłam nierozcienczonym 95% to w ciągu 5 dni odpadl:) powodzenia!
@Sasanka14 i jeszcze to tiramisu mi się z ciąży przypomniało...
@FiLi88 u nas nigdzie nie widziałam wina 0%:( może w jakimś większym mieście byłoby.

Zawsze mi się młody budził co 3h w nocy a tu dzisiaj ciurkiem ponad 7 przespal... :(
 
Wino grzane też za mną chodzi... Podobno są jakieś wina 0.0% ale czy to smakuje jak wino?

Ja piłam, ale dla mnie to nie to samo. Piwo 0 tez pijam, ale bez szału to dla mnie.
Najbardziej tęsknie za prawdziwym grzańcem...uwielbiam zima. Rekompensuje sobie herbatkami zimowymi. Dodaje syrop imbirowy, pomarańcze z goździkami i jest trochę jak grzaniec ;)

A ja mam dzisiaj powtórkę z rozrywki. Czekam ma krzywa cukrowa.... kontrola czy cukrzyca nie została ze mną na stałe po ciąży. Trochę się stresuje.
 
reklama
Ewidentnie odsypia to nie spanie!
Takie maluchy krótko poleza wpatrujac sie w cos . Z reguły chcą spać i jeść takze zrozumiale ze płacze bo prawdopodobnie Zmęczona jes t ale ciężko jej zasnąć a im bardziej nerwowa sie staje tym gorzej

Mojego tez rozszyfrowuje.. Na noc musimy iść wcześnie spać.. Kąpiel max 20 i po tym jedzonko i spać juz na noc. Jak zostanie wybudzonu to czasem sie wscieka czy go mam na ręce czy lulam i wtedy zapałał światło i gadami...bądź załączam dźwięk odkurzaczaxza . Nie lulam na sile bo to nic nie daje.. Czekam aż sie trochę zmeczy i za chce piers przy której często usypia a potem juz ok


Teraz juz ponad h mi usypia i budzi sie przy piersi.. Krzyczal (To nie płacz) bo sie znerwicowal ze zasnąć nie może.. Wiec w końcu kladę jego głowę na reku.. On ssie a ja trochę nim bujam LOL i to z reguły pomaga.. Różnie jest
Zupelnie jakbyś opisywała nasze zasypianie. Identycznie z tymi nerwami.
 
Do góry