reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witam, mam pytanie czy mialyscie problem z takimi bąbelkami u niemowlaka ?
20190108_144718.jpg
 
reklama
Dziewczyny jakie szczepionki wybrałyście obowiązkowe i jakie wskazane. Była u mnie lekarka i co innego i położna po niej i co innego. Już nie wiem na co się zdecydować,a muszę jutro go zapisać :(
Ja wzięłam opcje 6w1, rozdzieliłam z pneumokokami które dam za 4 tyg a za 2 Rota.
 
Cześć dziewczyny. Moja Kamilka 6t 4d waży 6kg. Oj już czuć jej ciężar. Wczoraj szczepienie mieliśmy zniosła to dzielnie . Bez gorączki ,spala jak zawsze. Też jesteśmy na etapie wkładanie rączek do buzi. Karmię piersią i też już okres dostałam w poniedziałek pójdę do gin

Czy czyjś bobas mało śpi w dzień?moja strzela 15/30min oczy przywarte i więcej czasu czuwa. Nie płaczę ale leży i nie śpi. W samochodzie w foteliku śpi nawet 2h na spacerku też w gondoli a w domu średnio. Czy pozwalacie dzieciom spać na brzuszku czy raczej nie? W dzień przy obserwacji spoko a w nocy?
 
Ostatnia edycja:
M
Cześć dziewczyny. Moja Kamilka 6t 4d waży 6kg. Oj już czuć jej ciężar. Wczoraj szczepienie mieliśmy zniosła to dzielnie . Bez gorączki ,spala jak zawsze. Też jesteśmy na etapie wkładanie rączek do buzi. Karmię piersią i też już okres dostałam w poniedziałek pójdę do gin

Czy czyjś bobas mało śpi w dzień?moja strzela 15/30min oczy przywarte i więcej czasu czuwa. Nie płaczę ale leży i nie śpi. W samochodzie w foteliku śpi nawet 2h na spacerku też w gondoli a w domu średnio. Czy pozwalacie dzieciom spać na brzuszku czy raczej nie? W dzień przy obserwacji spoko a w nocy?
Rośnie panienka. Nasz Leo też mało śpi w dzień, na spacerze też nie od razu zasypia. Nam w szpitalu pani neonatolog mówiła, że lepiej żeby dziecko na brzuszku w domu nie spało a już w nocy to absolutnie. U nas Leo średnio lubi leżenie na brzuszku a co dopiero mówić o spaniu.
 
Mam pytanie do mam kp. Czy jeśli chce zamrozić odciągnięty pokarm to muszę go od razu zamrozić czy mogę np zbierać go przez 24h i przechowywać w lodówce a później zamrozić ? Pytam, bo czasem potrzebuje pojechać do większego miasta a wtedy sama droga w dwie strony zajmuje 3 godziny a nawet dłużej jeśli dojdą korki i chce mieć jakiś zapas mleczka żebym nie musiała dzień wcześniej się stresowac czy na pewno odciągnęłam tyle żeby wystarczyło dla dziecka.
Rano odciągnęłam tylko 60 ml i trochę szkoda mi marnować woreczek do mrożenia na taką małą porcję.
Tutaj jest info o zbieraniu pokarmu w trybie 24h :)
Link do: Karmienie piersią – powrót do pracy. Ogólne wskazówki robienia zapasu pokarmu
 
M

Rośnie panienka. Nasz Leo też mało śpi w dzień, na spacerze też nie od razu zasypia. Nam w szpitalu pani neonatolog mówiła, że lepiej żeby dziecko na brzuszku w domu nie spało a już w nocy to absolutnie. U nas Leo średnio lubi leżenie na brzuszku a co dopiero mówić o spaniu.
A u nas jak na brzuszku to troszkę pospi a jak na plecach czy boczku często się przebudza bo tak rączkami macha . Sama obraca sobie główkę jak tak śpi .Doego lepiej potem pierdzi i kupy robi .
 
A u nas jak na brzuszku to troszkę pospi a jak na plecach czy boczku często się przebudza bo tak rączkami macha . Sama obraca sobie główkę jak tak śpi .Doego lepiej potem pierdzi i kupy robi .
Bo jelita lepiej pracują jak dużo leży na brzuszku :) myślę, że w dzień pod nadzorem to może sobie drzemac.
 
Cześć dziewczyny. Moja Kamilka 6t 4d waży 6kg. Oj już czuć jej ciężar. Wczoraj szczepienie mieliśmy zniosła to dzielnie . Bez gorączki ,spala jak zawsze. Też jesteśmy na etapie wkładanie rączek do buzi. Karmię piersią i też już okres dostałam w poniedziałek pójdę do gin

Czy czyjś bobas mało śpi w dzień?moja strzela 15/30min oczy przywarte i więcej czasu czuwa. Nie płaczę ale leży i nie śpi. W samochodzie w foteliku śpi nawet 2h na spacerku też w gondoli a w domu średnio. Czy pozwalacie dzieciom spać na brzuszku czy raczej nie? W dzień przy obserwacji spoko a w nocy?
Moja jedna lubi na brzuszku, raczki jej wtedy nie wybudzają, ale tylko pod obserwacja na to pozwalam, w nocy nigdy nie. Druga nie lubi.
 
reklama
A u nas jak na brzuszku to troszkę pospi a jak na plecach czy boczku często się przebudza bo tak rączkami macha . Sama obraca sobie główkę jak tak śpi .Doego lepiej potem pierdzi i kupy robi .

Mój tylko w dzień śpi na brzuszku pod naszą kontrolą. Sam sobie głowę przekłada z boku na bok.
 
Do góry