reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja też się witam. Test dziś wyszedł pozytywny co prawda druga kreska lekko różowa ale jest . Dziś jadę zrobić bętę i zobaczymy
 
reklama
Patuska, Malinka
W takim razie trzymam kciuki za wasze dwie kreski i mam nadzieję, że dołączycie do nas niebawem :)

Lulcia
Ty masz w stopce 9tydzien i 5dzień ciąży?

Ja z moim pierwszym dzieckiem w ogole się nie starałam. Rozmawialiśmy dopiero z mężem, żeby od przyszłego roku zacząć sie starać. Miałam isc do lekarza na kontrolę i zacząć brać kwas foliowy ... a tu tydzień pózniej dwie kreski ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Już zmieniłam. Gdybym nie poroniła to właśnie w tym tygodniu była. Zapomniałam zmienić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Wychodzi na to,ze tez dołącze do was. W poniedziałek zobaczyłam jasna drugą kreseczkę, wczoraj powtórka i są dwie grube kreski. Wg terminu z ostatniego okresu to termin wychodzi na 5listopad. To był nasz drugi cykl starań. Mam juz jednego synka z października 2016. Życzę wszystkim pozostałym dwóch kresek ;-)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Wychodzi na to,ze tez dołącze do was. W poniedziałek zobaczyłam jasna drugą kreseczkę, wczoraj powtórka i są dwie grube kreski. Wg terminu z ostatniego okresu to termin wychodzi na 5listopad. To był nasz drugi cykl starań. Mam juz jednego synka z października 2016. Życzę wszystkim pozostałym dwóch kresek ;-)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję!! Ja też mam termin na 05.11. :) Witaj w klubie:)
 
Witajcie:)

Ja mam termin na 8listopada choc to sie jeszcze pewnie zmieni;)

Pierwszy test wyszedl mi jakos w 10/11dpo a bylo to 25 lutego:) minal mi termin okresu i juz czuje sie lepiej co do kluc i pobolewan.
Bety nie robię bo sie nie chce stresowac.. Chce myslec pozytywnie
Mam juz 11 latka i 8 latke:)
 
reklama
Witajcie:)

Ja mam termin na 8listopada choc to sie jeszcze pewnie zmieni;)

Pierwszy test wyszedl mi jakos w 10/11dpo a bylo to 25 lutego:) minal mi termin okresu i juz czuje sie lepiej co do kluc i pobolewan.
Bety nie robię bo sie nie chce stresowac.. Chce myslec pozytywnie
Mam juz 11 latka i 8 latke:)

Witaj! I gratuluję :)
U mnie bladzioch był 21dc, 11dpo :) A później tylko testy ciemniały. Ja też czuję bardzo dobrze, aż mnie to dziwi. W pierwszej ciąży bardziej okresowo się czułam, miałam bardzo bolące piersi i brzuch i plecy, a teraz praktycznie nic..
Bety nie robiłam ani wtedy, ani teraz :)
Masz już dzieciaczki jakieś?
 
Do góry