reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Daje taki
I dolaczam zdjęcie stosowania.
Daje rano 25 kropli i na noc 25
40mg/ml
Myślisz że mogę dac więcej? Np. Ile przed karmieniem? Czy dalej na dobę?
dla porównania moje dostają 8-10 kropel w dzień co 3 godziny w nocy rzadziej do każdego karmienia. Czyli razem hm wyjdzie z 70 kropel dobowo. Więcej niż Ty a mam espumisan 2x ponad mocniejszy od Twojego. Ta substancja nie wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi wiec jest bezpieczna ale czy dasz więcej musisz sama zadecydować. Moje pierdzą aż miło bez większych napinań.
 
reklama
Moja Małgosia ma właśnie taką skórę. Ja to oceniam bardziej jako twarz posmarowana białkiem jajka, które wyschło ;) Widać to tylko w bardzo dobrym oświetleniu. A że Małgosia je cyca i mm to kupiliśmy jej mleko Hipp Ha... Może pomoże. Generalnie im więcej dziecko je mm, tym większe ryzyko rozwoju alergii..
U nas też na.policzku jest taka błyszcząca skórka ale też na brzuszku pojawiły się drobne krosteczki. Wczoraj pokazałam to naszej pediatrze i kazała zmienić kosmetyki na emolienty (emotopic) i zobaczymy co będzie. Następnym krokiem będzie moje ograniczenie nabiału.

Po wczorajszej kontroli wszystko super :)
 
Jak przerobiliście łóżeczko na kołyskę? Gdzie można kupić takie płozy?
Współczuję, ja spałam po 3h w nocy ponad tydzień i wiem jak to wymęczyć potrafi. Aż ze zmęczenia nie mogłam zasnąć w dzień. Może na chwilkę tylko mu się przestawiło ;)


Chyba tata Szarej jest lekarzem pediatrą, tak mi się wydaje :)


Czy to normalne, że dziecko nie robi siku w nocy? Dziś od 22 do 4 nad ranem nie zrobiła ani troszkę, za to nadrobiła z nawiązką rano.

Na Allegro kupiliśmy. Jak wpiszesz płozy do łóżeczka to Ci wyskoczy [emoji4]
IMG_2852.JPG

Tak to wygląda.
 
Boże ja zaraz wyciągnę nogi przysięgam. To chyba skok bo znowu to samo. Nic nie pomaga, bujanie, smoczek, zabawki, muzyka, światło, zawijanie, bujak, kołyska, mleko, rozwijanie, gadanie, noszenie, przytulanie, pokazywanie, spiewanie. NIC .....
Ciężka noc przede mną...........
 
Wózek i spacer też nie bo się drze co 5 minut. Kąpiel nawet jej nie zmęczyła. Oszaleje..
Odkurzacz też nie pomaga, suszarka też. Szumiś to wogule.
 
Boże ja zaraz wyciągnę nogi przysięgam. To chyba skok bo znowu to samo. Nic nie pomaga, bujanie, smoczek, zabawki, muzyka, światło, zawijanie, bujak, kołyska, mleko, rozwijanie, gadanie, noszenie, przytulanie, pokazywanie, spiewanie. NIC .....
Ciężka noc przede mną...........
A może kąpiel razem? Ciepło, woda przytulanie ?
 
Ni przytulanie ni bujanie ni chodzenie z nią czy w pione czy na lezaco, nic..... Ni kolyski, zabawki, gadanie, spiewanie.no pdzysiegam ze probowalam juz wszystkiego
co 5 minut spokój i co 5 minut znowu....
 
Chyba przysnela na chwilę.... Od wczoraj jest heja. Dziś w autobusie jak wracałam od osteopaty musiałam wywiązać 2 razy aż w końcu na piechotę doszłam tak się darła.. Później padła od 17h40 do 18h10 i znowu do teraz....

Nic nie pomaga dłużej niż na 30 sekund do 5 minut. Jedynie co to położyłam ją na brzuszku, leżała sobie z 10 minut i coś gadała. Nagle fik o łokcie się oparła, i o kolana do pozycji "żabki" i przeturlała się wpierw na bok i na plecy i krzyk znowu i już nie chciała.

A nie. Drzemka to była 10 minutowa. Idę.
 
reklama
@Kelyana , gratuluję sukcesu z dziewczynkami :)
@ONAONAONA , kiedyś przesyłałas link do zagranicznej strony, gdzie był filmik jak karmić poprawnie piersią. Podobał mi się i chciałam go komuś teraz przesłać. Czy pamiętasz co to za strona?
Bo one ten skok z 8 tyg to miała dawno temu tzn już od groma czasu umie to robić i te z 11nastego tygodnia też już dawno umie
emoji848.png

Ona to wszystko od dawna robi
Już dawno temu się zdziwiłam, że ona taka hop do przodu gdy napisałaś, że ogląda swoje łapki. A była jeszcze malutka z tego co pamiętam :)
 
Do góry