reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Kelyana , gratuluję sukcesu z dziewczynkami :)
@ONAONAONA , kiedyś przesyłałas link do zagranicznej strony, gdzie był filmik jak karmić poprawnie piersią. Podobał mi się i chciałam go komuś teraz przesłać. Czy pamiętasz co to za strona?

Już dawno temu się zdziwiłam, że ona taka hop do przodu gdy napisałaś, że ogląda swoje łapki. A była jeszcze malutka z tego co pamiętam :)
jak dobrze pamiętam to było że strono NHS
Link do: Breastfeeding: positioning and attachment - NHS
 
reklama
Dziewczyny macie zupełnie ciemno jak dzieciątko Wam zasypia? Czy gasicie dopiero jak zaśnie światło? Bo nie chce żeby Synek mi się wystraszył jak się przebudzi...
Jak zasypia to mam mała lampkę a później gasze. Cała noc świecą się cotton ballsy czy jak to się pisze po naszemu te świecące kulki[emoji6] Ale są w drugim końcu pokoju więc przy łóżeczku jest raczej ciemno. Do karmienia w nocy nie zapalam żadnego światła A jak ją przebieram to znowu ta mała lampkę i marudzi jak nie zgasze. Ogólnie u nas nie jest ciemno jak w D... wszystkie rolety odsłonięte w nocy więc gwiazdy, księżyc, lampy dają jakieś światło. Tak samo w synka pokoju - całą noc ma kulki.
 
@Kelyana , gratuluję sukcesu z dziewczynkami :)
@ONAONAONA , kiedyś przesyłałas link do zagranicznej strony, gdzie był filmik jak karmić poprawnie piersią. Podobał mi się i chciałam go komuś teraz przesłać. Czy pamiętasz co to za strona?

Już dawno temu się zdziwiłam, że ona taka hop do przodu gdy napisałaś, że ogląda swoje łapki. A była jeszcze malutka z tego co pamiętam :)
Oj szybko.. Nie wiem nawet czy nie za szybko.. Ona chciałaby coś powiedzieć, widać że tak jakby wyduszala aż z siebie i się denerwuje że nie może mi czegoś powiedzieć czasami. Albo tak jak mówię, ja ją na brzuch chce kłaść a ona się opiera, przekreca się, próbuje się złapać koca mocno, na palcach od stop próbuje wstać (bedzac na brzuchu) no szok..
Teraz wykapalam ją, zjadła z 40ml i poszła spać.. Ale pewnie znowu drzemka chwilowa
 
Dziewczyny macie zupełnie ciemno jak dzieciątko Wam zasypia? Czy gasicie dopiero jak zaśnie światło? Bo nie chce żeby Synek mi się wystraszył jak się przebudzi...
U nas lampka. Ja sie klade i gasze. Tylko misio grający ze świecący brzuszkiem, jak się budzi to włączam (Jak nie zdąży sam się włączyć) i tyle ale zasłon też nie zamykam do końca więc jak wstaje słońce to jasno
 
@Kredka_na_baterie mnie to się wydaje, że u nas w Pl lekarze to byle wysypka i mówią skaza białkowa... Tak najprościej. U nas młody miał krostki na rączkach (w tym samym czasie ich dostał na buzi gdzie 2 czy 3 tyg życia) ... Nasz lekarz powiedział, że to trądzik i że ok i zniknie. Teraz na wizycie szczepiennej go nie było i lekarka podała tylko rota i zapisała bebilon pepti, bo to skaza. I tak powoli odchodzilam od KP, ale dawałam młodemu hipp zwykły. Bebilonu nie dałam do tej pory i recepta leży. Dziś po krostach nie ma śladu, a gdyby to była skaza to przecież by mu nie minęło. Naczytalam się mnóstwo o skazie i AZS i uparcie nie podawałam mleka ha, bo byłam pewna, że gdyby to była alergia pokarmowa to młody by tak dobrze nie wyglądał.
@Paulianna89 my mamy taką lampkę-misia plastikowego za jakieś grosze z leroy i ona jest cała noc włączona na podłodze za łóżkiem. Nam położna poradziła, żeby nie było całkiem ciemno, bo przy świetle szyszynka lepiej pracuje i coś tam. Powiedziała też żeby w dzień nie zaciemniac pokoju do drzemki i tak robię, więc rolety mam cały czas w tej samej pozycji czy to w dzień czy w nocy.
@Ewela2805 jak ja Ci współczuję... Nawet nie wiem co ci radzić, bo nie mam doświadczenia, a ty juz chyba wszystkiego próbowałaś... Życzę Ci dużo sił.

Wy piszecie, że Wasze dzieci tak rosną, a nasz bąbel dopiero 62 zaczyna nosić a kończy 2 mce. Waży trochę mniej niż 5 kg i pampersy 2... Taki szczuplaczek z niego chociaż apetyt mu dopisuje. Z piersi to nie wiem ile jadł, ale teraz na mm to 170 wciąga ino mig...
 
@Kredka_na_baterie mnie to się wydaje, że u nas w Pl lekarze to byle wysypka i mówią skaza białkowa... Tak najprościej. U nas młody miał krostki na rączkach (w tym samym czasie ich dostał na buzi gdzie 2 czy 3 tyg życia) ... Nasz lekarz powiedział, że to trądzik i że ok i zniknie. Teraz na wizycie szczepiennej go nie było i lekarka podała tylko rota i zapisała bebilon pepti, bo to skaza. I tak powoli odchodzilam od KP, ale dawałam młodemu hipp zwykły. Bebilonu nie dałam do tej pory i recepta leży. Dziś po krostach nie ma śladu, a gdyby to była skaza to przecież by mu nie minęło. Naczytalam się mnóstwo o skazie i AZS i uparcie nie podawałam mleka ha, bo byłam pewna, że gdyby to była alergia pokarmowa to młody by tak dobrze nie wyglądał.
@Paulianna89 my mamy taką lampkę-misia plastikowego za jakieś grosze z leroy i ona jest cała noc włączona na podłodze za łóżkiem. Nam położna poradziła, żeby nie było całkiem ciemno, bo przy świetle szyszynka lepiej pracuje i coś tam. Powiedziała też żeby w dzień nie zaciemniac pokoju do drzemki i tak robię, więc rolety mam cały czas w tej samej pozycji czy to w dzień czy w nocy.
@Ewela2805 jak ja Ci współczuję... Nawet nie wiem co ci radzić, bo nie mam doświadczenia, a ty juz chyba wszystkiego próbowałaś... Życzę Ci dużo sił.

Wy piszecie, że Wasze dzieci tak rosną, a nasz bąbel dopiero 62 zaczyna nosić a kończy 2 mce. Waży trochę mniej niż 5 kg i pampersy 2... Taki szczuplaczek z niego chociaż apetyt mu dopisuje. Z piersi to nie wiem ile jadł, ale teraz na mm to 170 wciąga ino mig...
Zasnela od 40 minut... strach odkurzacz wyłączać...
 
reklama
Jeżeli pomaga bym nie wylaczala. Mieszkacie w domu?
W apartamencie, ale niech tylko któryś sąsiad przyjdzie odrazu wyganiam!!!!! Nie no.. Ale na dole znajomy mieszka a na górze on jest raczej w porządku, więc chyba bez problemu. A szczerze to wisi mi to delikatnie że im przeszkadza. Albo będą słuchali krzyku dziecka albo odkurzacza
 
Do góry