reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
W apartamencie, ale niech tylko któryś sąsiad przyjdzie odrazu wyganiam!!!!! Nie no.. Ale na dole znajomy mieszka a na górze on jest raczej w porządku, więc chyba bez problemu. A szczerze to wisi mi to delikatnie że im przeszkadza. Albo będą słuchali krzyku dziecka albo odkurzacza
Pewnie, że tak i chyba mimo wszystko krzyk jest bardziej słyszalny niż odkurzacz:) trzymam kciuki. Mój się uspil na kanapie w salonie i się boję go ruszyć, żeby przenieść do pokoju... Także tego... Nie wiem w sumie na co czekam:)
 
Pewnie, że tak i chyba mimo wszystko krzyk jest bardziej słyszalny niż odkurzacz:) trzymam kciuki. Mój się uspil na kanapie w salonie i się boję go ruszyć, żeby przenieść do pokoju... Także tego... Nie wiem w sumie na co czekam:)
Jak mały spokojny to śmiało bym go wzięła i odłożyła.. Tylko napisałam że śpi to mała się obudziła, wylaczylam odkurzacz, chyba za głośno było bo spi dalej ale od 5 minut.. Mam nadzieje ze noc będzie nie aż tak wyczerpująca jak poprzednia doba..
 
Ostatnia edycja:
Jak mały spokojny to śmiało bym go wzięła i odłożyła.. Tylko napisałam że śpi to mała się obudziła, wylaczylam odkurzacz, chyba za głośno było bo spi dalej ale od 5 minut.. Mam nadzieje ze noc będzie nie aż tak wyczerpująca jak poprzednia doba..
Przeniosłam, śpi. Życzę Ci spokojnej nocy. Odpocznij ile możesz kochana.
 
Jak zasypia to mam mała lampkę a później gasze. Cała noc świecą się cotton ballsy czy jak to się pisze po naszemu te świecące kulki
emoji6.png
Ale są w drugim końcu pokoju więc przy łóżeczku jest raczej ciemno. Do karmienia w nocy nie zapalam żadnego światła A jak ją przebieram to znowu ta mała lampkę i marudzi jak nie zgasze. Ogólnie u nas nie jest ciemno jak w D... wszystkie rolety odsłonięte w nocy więc gwiazdy, księżyc, lampy dają jakieś światło. Tak samo w synka pokoju - całą noc ma kulki.

ja też odsłaniam żaluzje jak gaszę i z zewnątrz jakieś tam światło pada więc nie jest totalnie ciemno ..mam tam jakiegos misia z lampką i melodyjkami ..używałam na początku a teraz mam też takie światełka delikatne na ścianie dekoracyjne
.coś jak na choinkę o czasem włączam

w dzień śpi przy dziennym świetle

@Ewela2805 współczuję . oby mała dała ci pospać i sama czuła sie dobrze.
 
Jak mały spokojny to śmiało bym go wzięła i odłożyła.. Tylko napisałam że śpi to mała się obudziła, wylaczylam odkurzacz, chyba za głośno było bo spi dalej ale od 5 minut.. Mam nadzieje ze noc będzie nie aż tak wyczerpująca jak poprzednia doba..
na pocieszenie powiem Ci, że moja malutka nie spała od 13:00 do teraz, czyli znów 12 godzin. Była tak rozdrażniona, że nawet nie chciała jeść... Krzyk wniebogłosy...aż robiła się cała czerwona. Ciekawe ile teraz pospi. Trzymam kciuki, żeby Twoja też pospała i Ty tak samo ;)
 
Widze, ze nie tylko ja mam problemy z polozeniem dziecka spac. Czasami mam wrazenie,ze ona zachowuje sie jak by byla jeszcze w brzusiu. Jak bylam w ciazy to masakrowala mi wnetrznosci od 1 do 4 nad ranem i po porodzie nic sie nie zmienilo. Dzisiaj jakis cud, bo wlasnie zasnela. W koncu moge poczytac posty na forum. Skonczylam przed 3000 postem wiec zabieram sie za czytanie,hehehe
Pozdrawiam wszystkie ktore jeszcze nie spia a reszcie zycze kolorowych snow;););)
 
Dziękuje za odpowiedzi
@anet88 też mamy taką lampkę misia o też była całą noc normalnie włączona, ale przez to że tak nam się zaczął w nocy wybudzać to zaczęłam szukać przyczyny, może spanie przy świetle? W dzień nie przyciemni am jak spi, musi odróżnić dzień od nocy.
 
na pocieszenie powiem Ci, że moja malutka nie spała od 13:00 do teraz, czyli znów 12 godzin. Była tak rozdrażniona, że nawet nie chciała jeść... Krzyk wniebogłosy...aż robiła się cała czerwona. Ciekawe ile teraz pospi. Trzymam kciuki, żeby Twoja też pospała i Ty tak samo ;)
Też trzymam kciuki za twoją małą kochana.. Moja dalej nie śpi a już 3a..
Oby dała Ci pospać!! Ściskam [emoji8]
 
reklama
Właśnie odpisywalam a drugą ręką ją karmilam..zjadła 4 miarki (120ml), dalej nie spala i ssała a tam nic, zrobilam 3 miarki (90ml) i odpisywalam tutaj i znowu słyszę powietrze.. Zjadła 210ml !!!!! :O Nigdy tyle nie zjadła, max 120 na raz......
 
Do góry